مشاوره آنلاین
رفتن به سبد خرید

گردنبند روکش طلا طرح شیرشاه GN3078

تا چشم تو را دید ، دلم بند دلت شد

چون شیر که بر چشمه ی آهوی تو بند است

گردنبند زیبا طرح شیرشاه را با ورق طلا 24 عیار برای شما عزیزان طراحی و تولید کرده ایم. مشخصات کلی این گردنبند منحصربفرد: قالب گردنبند ورق طلا طرح شیرشاه را آبکاری با آب طلا ایتالیایی کرده ایم. قطر قالب گردنبند 4 سانتیمتر می باشد. طرح شیرشاه با ورق طلا مات طراحی و اجرا شده است. روی ورق طلا با رزین مرغوب کره ایی پوشانده شده است.(کیفیت رزین و ظرافت ریختن آن اهمیت زیادی دارد تا سطحی بدون حباب و شفاف داشته باشیم)

کسانی که به زیور آلاتی به جز طلا حساسیت دارند نیز می توانند با خیال راحت این محصول را استفاده کنند.چرا؟!!!

به این دلیل که هم روی محصول و هم پشت کار رزین ریخته شده و سطح فلزی پلاک هیچ گونه تماسی با پوست ندارد به همین دلیل هیچ گونه حساسیتی ایجاد نمیکند.

سنگ استفاده شده در این محصول اونیکس مات می باشد. سنگ اونیکس به سنگ قدرت معروف است از جمله خواص آن: 1-تحریک کننده جریان خون 2-دفع چشم زخم و انرژی های منفی 3-افزایش نیروی درونی و اعتماد به نفس 4-کاهش استرس و اضطراب طول این گردنبند 73-63 سانتیمتر است و قابلیت ریگلاژ دارد. سایز مهره ها 8 میلیمتر است. شما براحتی می توانید این طرح زیبا را از سایت مارک گلد خریداری کنید. زیورآلات زیبا و نفیس طرح شیر شاه را در یک جعبه مقوایی مناسب هدیه قرار داده ایم و جعبه را به همراه شناسنامه اصالت کالا داخل بگی که ست خود جعبه است با یک ربان زیبا پک کرده ایم تا شما با خیال راحت این محصول جذاب را به عزیزانتان هدیه دهید. در شناسنامه قید شده اگر به هر دلیلی محصول مورد پسندتان نبود می توانید محصول را برگردانید و با نهایت احترام عین مبلغ وجه پرداخت شده را تقدیمتان می کنیم.

(با اطمینان از ما خرید کنید)

  1. طول گردنبند: 73-63 سانتیمتر قابلیت ریگلاژ دارد
  2. قطر مدال گردنبند: 4 سانتیمتر
  3. نوع سنگ: اونیکس مات
  4. بسته بندی: بسته بندی زیورآلات
  5. دسته بندی: زیورآلات مردانه فانتزی گردنبند
گارانتی عودت کالا تا ۷ روز بدون هیچ قید و شرط
زمان ارسال:
این محصول در انبار مارک گلد موجود است
زیورآلات زیر تا یک روز کاری دیگر ارسال میشود:
گردنبند

3 روز کاری دیگر
بسته بندی زیورآلات رایگان
package_choose
مبلغ نهایی:
تومان
نظرات
ارسال نظر