package
Product Images
Product Images
Product Images
Small Thumb
Small Thumb
Small Thumb
package
گارانتی عودت کالا تا ۷ روز بدون هیچ قید و شرط
دو سال گارانتی عودت محصول با کسر ۲۰ درصد
زمان ارسال:

تابلو خط روکش طلا شعر از صدای سخن عشق ندیدم خوشتر TSH06

هر که شد محرمِ دل در حرم یار بِماند وان که این کار ندانست در انکار بِماند اگر از پرده برون شد دل من عیب مکن شُکر ایزد که نه در پرده پندار بِماند صوفیان واسِتدند از گرو می همه رخت دلقِ ما بود که در خانهٔ خمار بِماند محتسب شیخ شد و فِسقِ خود از یاد بِبُرد قصهٔ ماست که در هر سرِ بازار بِمانْد هر مِیِ لعل کز آن دستِ بلورین سِتَدیم آبِ حسرت شد و در چشمِ گهربار بِمانْد جز دلِ من کز ازل تا به ابد عاشق رفت جاودان کس نشنیدیم که در کار بِمانْد گشت بیمار که چون چشمِ تو گردد نرگس شیوهٔ تو نَشُدَش حاصل و بیمار بِمانْد از صدایِ سخنِ عشق ندیدم خوشتر یادگاری که در این گنبدِ دَوّار بِمانْد داشتم دلقی و صد عیبِ مرا می‌پوشید خرقه رهنِ مِی و مطرب شد و زُنّار بِمانْد بر جمالِ تو چنان صورتِ چین حیران شد که حدیثش همه جا در در و دیوار بِمانْد به تماشاگَهِ زلفش دلِ حافظ روزی شد که بازآید و جاوید گرفتار بِمانْد

قیمت محصول
قیمت محصول: 3960000تومان
انتخاب بسته بندی
طرحی فوق العاده از غزل زیبای حافظ را با ورق طلا 24 عیار تولید کرده ایم. در طرح این تابلو جزییات زیادی طراحی شده که این جزییات تماما با هنر دست به صورت برجسته اجرا می شود.

مشخصات کلی تابلو شعر از صدای سخن عشق ندیدم هرگز

ما در این محصول از ورق طلا مات استفاده کرده ایم. اثر فوق با ترکیب 3 قاب (1 قاب دور و 2 قاب داخلی ) ساخته شده است. سایز قاب بیرونی تابلو 41*57 سانتی متر است. پشت زمینه طرح شعر را با پارچه جیر مشکی پوشانده ایم.عمق تابلو تقریبا 10 سانتیمتر است که زیبایی کار را چند برابر کرده است. پشت تابلو را با پارچه سوزنی مشکی جهت تمیزی و بی نقص بودن کار پوشانده ایم. این محصول به صورت دیواری برای شما عزیزان قابل استفاده است. برای جاويدان ماندن و پر بركت بودن هر كارى لازم است آن را با نام خدا شروع كنيم. رحمان و رحیم دو نام مشتق از ریشه رحم، به معنای مهر و عطوفت هستند. بسته بندی محصول جعبه مقوایی لمینت شده می باشد. داخل جعبه با پارچه طلایی برای زیبایی کار کاور شده است تا زمانیکه در جعبه را باز می شود تابلو بسیار خاص و متفاوت از همه هدایای دیگر دیده شود. تابلو را با شناسنامه اصالت کالا تقدیمتان می کنیم.شناسنامه دارای جلد چرمی است و در آن مشخصات و کد تابلو به همراه گارانتی شرکت قید شده است. تابلو ورق طلا باز صدای سخن را می توان به عنوان هدیه برای عزیزانتان در نظر گرفت. البته که این تابلو با توجه به طرح و همچنین قاب محصول می تواند برای هر نوع سلیقه ای مناسب باشد چرا که داشتن چنین تابلویی در فضای منزل باعث زیباتر شدن فضا می شود.

از ما با اطمینان خاطر این محصول نفیس را خریداری کنید.؟!!!

1) این محصول دو سال ضمانت بازخرید دارد (یعنی در کنار ارزش هنری و

کلکسیونی مثل طلا ارزش مالی دارد) 2) تا یک هفته اگر مورد پسندتان نبود می توانید آن را برگردانید و مبلغ وجهتان را به طور کامل با نهایت احترام دریافت کنید.
نوع تابلو: دیواری
نوع قاب: ‌پی وی سی
سایز: 10*57*41
دسته بندی: تابلو - خط و شعر - عاشقانه
نظرات کاربران
افزودن دیدگاه

لطفا برای نظر دادن راجع به محصول فوق وارد پنل کاربری خود شوید.