مشاوره آنلاین


کادو مردانه در باکس و بسته بندی شیک کادو مردانه در باکس و بسته بندی شیک
فهرست مطالب
مارک گلد با بسته بندی شیک و کادویی، بهترین انتخاب برای کادوی مردانه است. این سایت فروشگاهی معتبر، انواعی از هدایا لوکس را با سلیقه‌های مختلف برای آقایان ارائه می‌دهد. به هر سنی که باشند، با کادوهای شیک و لوکس از مردان خود خوشحالی بخشید.

کادو مردانه

هدیه گرفتن و هدیه دادن یکی از زیباترین و جذابترین بخش زندگی ما انسانها میباشد که در مناسبتها و روزهای خاص این کار را برای مهمترین افراد زندگیمان انجام می دهیم.

کادو برای روز پدر، کادو برای روز مرد، هدیه مردانه برای روز تولد و دیگر مناسبت های ویژه آقایان، خانم ها را به فکر تدارک هدیه می اندازد.

 هدیه ای که بتواند یک مرد را هیجانزده و سوپرایز کند به دقت و سلیقه نیاز دارد اما حتماً باید برای خرید یک کادو مردانه ایده، وقت و پول مناسبی داشته باشید

مارک گلد همه خرید کادو مردانه را برایتان آسان کرده ایت. بهتر است زمانی که میخواهید یک کادو مردانه مناسب تهیه کنید یک سری از فاکتورها را مدنظر قرار دهید که ما در ادامه به آنها اشاره میکنیم و شما می توانید از آنها در امر خرید کادو کمک بگیرید.

کادو مردانه در باکس و بسته بندی شیک

فاکتور هایی مثل:

  • نسبتی که با آن مرد دارید
  • سبک زندگی که فرد مقابل با آن زندگی می کند
  •  علاقه هایی که طرف مقابل تان دارد
  • سن و سال او
  •  سلیقه شخصی
  •  وسیله ای که وی احتیاج دارد
  • روحیه فرد مقابل
  • میتواند در خرید هدیه مردانه به شما کمک کند.

 

 

معیارهایی برای خرید کادو مردانه

قطعاً برای شما هم پیش آمده که در هنگام خرید یک کادو برای همسرتان و یا هر مرد دیگری دچار سردرگمی شده اید، پس بهتر است هنگامی که می خواهید یک وسیله برای مناسبت های مختلف تهیه کنید مهم ترین نیازهای فرد مقابلتان را مد نظر قرار دهید . در ویکیپدیا در زمینه هدیه در دانشنامه ویکیپدیا بیشتر بخوانید.

 

سن و سال:

 یکی از مهمترین معیار هایی که می توان به آن اشاره کرد سن و سال فرد مقابلتان می باشد مثلاً فرض کنید می خواهید برای برادر کوچکترتان هدیه تولد بخرید پس میتوانید به سمت اسباب بازی ها، بازی های کامپیوتری، کوله پشتی های مدرسه و چیزهایی که نیاز دارد بروید.

سن میتواند یک معیار مهم برای انتخاب هدیه باشد زیرا  میتواند نوع هدیه و نیاز فرد را برایتان مشخص کند یا مثلاً فرض کنید می خواهید برای همسرتان کادو برای روز مرد تهیه کنید قطعاً به پیراهن، شلوار، کفش، جوراب و چیزهای دیگر فکر خواهید کرد.

 

صمیمیت:

میزان صمیمیتی که با فرد مقابل دارید در تهیه کادو برای روز مرد یا تولد تأثیر گذار است و میتواند معیاری مهم باشد این که شما در چه حد با طرف مقابل تان احساس صمیمیت می کنید باعث میشود در انتخاب هدیه کمتر دچار سردرگمی شوید مثلاً هدیه برای نامزد با هدیه برای پسر تان کمی فرق خواهد داشت.

 

سبک زندگی:

از دیگر معیارهایی که می توان به آن اشاره کرد، روش زندگی می باشد که بهتر است در هنگام خرید کادو برای روز پدر یا کادو برای روز مرد به آن توجه کنید فرض کنید فردی که می خواهید برای او یک کادو بخرید بیشتر اهل خوشگذرانی و رفتن به طبیعت است پس می تواند یک چادر مسافرتی، زیر انداز، چاقوی همه کاره با یک فندک برای روشن کردن آتش برایش مناسبتر باشد یا فرض کنید طرف مقابل پدرتان است و سیگار میکشد پس قطعاً یک فندک بیشتر برایش کاربردی تر است.

 

کادو مردانه در باکس و بسته بندی شیک هدیه آقایان کادو به همسر مرد

شغل:

 در انتخاب کادو فعالیت های روزمره و شغلی که طرف مقابل دارد نیز تاثیر گذار خواهد بود.

بهتر است در هنگام خرید هدیه مردانه به نیازهایی که فرد دارد توجه کنید اگر به شغل و فعالیت وی توجه کنید ،باعث می شود که در هنگام خرید وسیله کمتر اذیت شوید.

 مثلاً وسیلهای را تهیه کنید که به درد فعالیت روزمره میخورد، کسی که مسافرکش باشد و راننده تاکسی است بالشتک برای گردن و کمر او می تواند یک ایده خوبی برای هدیه دادن باشد یا فردی که کارخانه دارد قطعا برایش یک تابلو طلا کوب بهترین گزینه است یا حتی یک ماگ قشنگ برای نوشیدن چای در یک روز خسته کننده  یک هدیه به یاد ماندنی میتواند باشد.

خرید یک خودکار طلا کوب برای فردی که دائماً در حال نوشتن است می تواند هیجان انگیز باشد.

پس حتما در انتخاب هدیه به شغل و فعالیت وی دقت کنید.

 

کارایی:

یکی دیگر از معیارهایی که میتوان به آن اشاره کرد کیفیت و کارایی یا کاربردی بودن آن وسیله است.

 وقتی که شما میخواهید یک خرید انجام دهید آن هم به عنوان یک کادو برای روز مرد بهتر است حتماً کارایی و کاربردی بودن آن را مد نظر قرار دهید.

 هدیه بدون استفاده برای کسی لذت بخش نیست پس زمانی که میخواهید یک وسیله خریداری کنید به کیفیت آن نیز توجه کنید تا علاوه بر کاربردی بودن از ماندگاری بالایی هم برخوردار باشد.

هنگامی که شما یک وسیله فانتزی و رمانتیک را میخرید صرفاً دارید مسئولیت هدیه خریدن را از دوش خود برمی دارید در صورتی که بهتر است وسیلهای که بابتش پول پرداخت می کنید کاربردی و باکیفیت باشد.

 

 

نیازمندی ها:

به این دقت کنید که طرف مقابلتان الان به چه چیزی احتیاج دارد و چه چیز می تواند خوشحالش کند مثلاً پسرتان دائماً در حال دیدن فیلم و سریال های خارجی می باشد، پس بهتر است یک پکیج کامل از ویدیوها و فیلم های سینمایی را برایش تهیه کنید تا برایش خوشحال کننده باشد یا مثلاً همسرتان دائما در حال نوشتن است و بیشتر به یک خودکار احتیاج دارد با دادن یک خودکار او را خوشحال تر کنید یا مثلا نامزدتان در یک اداره مشغول به فعالیت است به او یک رو میزی هدیه دهید تا آن را روی میز بگذارد و هر روز با دیدنش به یادتان باشد، می توانید برای پدرتان یک فندک و یا یک تابلو تهیه کنید تا او را به دیوار اتاق بزند و با دیدن آن لذت ببرد.

زمانی که شما به نیازهای طرف مقابل دقت می کنید باعث میشود هم زحمت خرید کردن را از روی دوشش بردارید و هم فکر کردن راجع به کادو را برای خودتان آسان تر کنید.

 

سلیقه:

قطعا می دانید سلیقه هر فرد با دیگری متفاوت است و هرکس سلیقه شخصی خودش را دارد. شما وقتی مدت زمان زیادی با یک مرد زندگی کنید، مطمئنا سلیقه وی را خواهید شناخت.

آیا آشنایی با سلیقه پدرتان دارید؟ حتما می دانید که پدرتان از چه نوع پیراهنی خوشش می آید و چه رنگهایی را دوست دارد و از چه رنگ هایی متنفر است پس زمانی که می خواهید برای او هدیه تهیه کنید به دنبال چیزی میگردید که دوستش دارد یا مثلا اطلاع دارید که پسرتان از چه چیزی خوشش نمیآید پس قطعاً برای تولد و دیگر مناسبتها آن را برایش خریداری نمیکنید.

 بهتر است زمانی که می خواهید کادو برای روز پدر یا کادو برای روز مرد را خرید کنید به سلیقه های شخصی توجه کنید تا خرید برایتان آسانتر شود.

کادو مردانه در باکس و بسته بندی شیک

روحیات:

اگر یک پسر نوجوان در خانه داشته باشید پس با روحیات یک نوجوان آشنایی دارید.

معمولاً نوجوانان در این سنین بیشتر به دنبال مد و مدرنیته هستد، پس بهتر است زمانی که میخواهید برای یک پسر نوجوان هدیه بخرید روحیاتش را در نظر بگیرید.

 یک پسران نوجوان بیشتر به دنیای مدرن احتیاج دارد خرید گوشی مدل بالا، یک لپتاپ، تبلت، یک بازی کامپیوتری آخرین مدل می تواند برایش هیجان انگیز تر باشد تا خرید یک پیراهن و یا یک تیشرت.

البته این را نیز در نظر بگیرید که توجه کردن به روحیه فرد مقابل فقط مختص نوجوانان نیست، شما وقتی که می خواهید برای همسرتان یا پدرتان و یا شخص احساسیتان خرید کنید بهتر است که به شخصیت وی بها دهید.

مثلا شما می خواهید یک کتاب برای فرد مقابل تهیه کنید این را در نظر بگیرید که فردی که پر جنب و جوش است و برای مطالعه وقتی نمیگذارد کتاب چندان برایش جالب نیست و حتی شاید برایش کاربردی نیز نباشد پس خرید کتاب برای چنین فردی یعنی بیرون ریختن پولتان.

اما همین کتاب برای یک فردی که به دنبال خواندن کتاب در هر شرایطی می باشد میتواند بهترین و مناسبترین گزینه باشد.

یادتان باشد در هنگام خرید هدیه، مناسبت آن را نیز در نظر بگیرید خرید کادو برای روز مرد، کادو برای روز پدر، هدیه برای تولد و... متفاوت هستند.

کادو مردانه در باکس و بسته بندی شیک

 

مثال هایی از کادو مردانه

در این قسمت به چند نوع هدیه مردانه اشاره می کنیم که می توانید از آن ها ایده بگیرید و برای مناسبتهای ویژه برای آقایان استفاده کنید.

 

تابلو های طلا کوب

 یکی از بهترین کارهایی که میتوانید از آن بهره بگیرید انواعی از تابلوها میباشد.

 تابلوهایی با روکش طلا و یا قاب های طلاکوب در طرح ها و انواع مختلف که در بازار و فروشگاه ها موجود می باشد.

مثلاً تابلوهای شعر طلاکوب از مولانا، حافظ و دیگر شاعران معروف، تابلوهای شعر برای دوستداران شعر و ادب قشنگ تر و جالب تر است.


برای افراد مذهبی و یا افرادی که به تابلوهایی با متون قرآنی علاقه دارند، می توانید از تابلوهای طلاکوب طرح وان یکاد و دیگر تابلو های مذهبی در طرح های مختلف و با آیه های مختلف استفاده کنید.

 قطعا تابلو هم ماندگاری بالا دارد و هم ارزش ویژهای را به همراه خود میآورد.

 شما می توانید تابلو را به دیوار بزنید و مدت طولانی از آن استفاده کنید.

 تابلویی که طلاکوب باشد ارزش مادی و معنوی بیشتری نسبت به یک تابلوی معمولی دارد.

 طرح تابلو میتواند علاوه بر جمله های مختلف، یک گل باشد قطعا می دانید که گل نماد دوستی و عشق است.

 تابلو نماد ماه تولد هر فرد میتواند یک هدیه خاص، ویژه و جذاب برای طرف مقابل تان به حساب آید.

 

 

دستبند چرم با روکش طلا

بسیاری از پسرها در سنین نوجوانی و جوانی به دنبال استفاده از دستبندهایی چرم روکش طلا و با مد روز هستند، خرید دستبند می تواند برای کسی که اهل زیورآلات است پیشنهادی مناسب باشد.

 دستبندهای چرم با روکش طلا هم از لحاظ مادی هم از لحاظ معنوی زیبایی خاص و ویژهای دارند.

 

 

خودکار طلا کوب

اگر با یک نویسنده سر و کار دارید که علاقمند به نوشتن است یا اگر میخواهید یک هدیه برای پسر دانشجو، یا فردی که مدرس است، تهیه کنید پس خرید خودکار طلاکوب میتواند گزینه بهتری باشد.

خودکار های طلا کوب از نظر زیبایی و از لحاظ ماندگاری مناسب تر هستند و می توانند یک هدیه مردانه لاکچری باشند.

 

 

 تندیس رو میزی طلا کوب

تندیس رو میزی طلا کوب یکی از ایده های جذاب و زیبا برای کادو روز مرد می باشد پس اگر به دنبال یک کادوی مردانه مناسب هستید به شما تندیس های رومیزی را پیشنهاد می کنیم، مخصوصا اگر همسرتان رئیس یک شرکت است میتواند از یک تندیس برای زیبایی میزش استفاده کند البته تندیس های طلا کوب چیز دیگری هستند زیرا از نظر ظاهری، ماندگاری و ارزش بهترین خواهند بود.

شما میتوانید کادو ها را از طریق اینترنتی و از سایت های فروشگاهی معتبر فروش کادو تهیه کنید.


مابقی مقالات

هنر تزئین منزل: تابلوها و دکوراسیون‌های خلاقانه برای فضای زندگی شگفت‌انگیز
دکوراسیون خانه برای خلق محیط زندگی لذت‌بخش و دلپذیر بسیار مهم است. با استفاده از رنگ‌ها، پوسترها، مبلمان و وسایل دکوری مناسب در فضاهای مختلف منزل می‌توانید جوی خاص و دلپذیری ایجاد کنید. توجه به جزئیات مختلف فضاهای خانه مانند اتاق‌های خواب، نشیمن‌ها، آشپزخانه‌ها و حمام‌ها، باعث می‌شود تا شما و خانواده‌تان در خانه‌ی خود احساس راحتی و خوش‌بینی کنید.
هدیه خداحافظی که تو یاد بمونه - انواع هدیه جشن خداحافظی
هدیه جشن خداحافظی یا گودبای پارتی، یک روش بسیار خاص برای ابراز دوستی و محبت به افرادی است که به دل ما نشسته‌اند. در فروشگاه اینترنتی مارک گلد می‌توانید بهترین انواع هدیه خداحافظی را برای افراد مهم زندگی‌تان پیدا کنید.
بهترین هدیه ماه تولد برای خوشحال کردن آدم های خاص
هدیه‌ی مناسبی برای ماه تولد، یک پیام صمیمی و عاطفی است که از قلبتان برای شخص مورد نظر بنویسید و به یادگاری خوشگواری از شما باشد. همچنین می‌توانید با انتخاب محصولات مارکد گلد، احساسات خود را به صورت ظاهری نشان دهید و به آن شخص یادآوری کنید که همیشه در قلب شما هستند.
بهترین هدیه ماه تولد اردیبهشت - نماد ماه تولد اردیبهشت و علاقشون برای هدیه
برای خرید بهترین هدیه ماه تولد اردیبهشت، می‌توانید از نمادهای این ماه و علایق متولدین استفاده کنید. با دانستن علایق و سلیقه متولدین اردیبهشت، می‌توانید انواع هدایای شگفت‌انگیز و متنوعی انتخاب کنید که با نمادهای این ماه، هماهنگی دارند و متولدین خود را با این هدایا به خوشی تبریک بگویید. پس از بررسی علاقه‌ها و نیازهای متولدین اردیبهشت، به دنبال هدایای مناسبی بگردید و به این ترتیب بهترین هدیه ماه تولد اردیبهشت را خریداری کنید.
بهترین هدیه ماه تولد اسفند - راهکار فوری و هوشمندانه
اگر به دنبال راهکاری فوری و هوشمندانه برای خرید بهترین هدیه ماه تولد اسفند هستید، پیشنهاد ما به شما این است که از فروشگاه‌های آنلاین معتبری که انواع هدایای متنوعی در اختیار دارند، استفاده کنید. با بررسی انواع هدایا و گزینه‌های موجود در این فروشگاه‌ها و توجه به نیازها و سلیقه متولدین اسفند، می‌توانید بهترین کادوی تولد این ماه را با خیال راحت و در کوتاه‌ترین زمان ممکن، به دست بیاورید.
هدیه یادگاری برای دوست - هدیه کوچک خاص برای دوست
یک هدیه کوچک و یادگاری برای دوست، نشان دهنده اهمیت ویژه‌ای است که به او می‌دهید و باعث می‌شود او همیشه شما را به یاد داشته باشد. برای انتخاب هوشمندانه هدیه یادگاری به دوست، بهتر است به فروشگاهآنلاین مارک گلد مراجعه کرده و از پیشنهادات خوب آنها استفاده کنید.
بهترین هدیه ماه تولد مرداد - نماد ماه مرداد و علایق آنها برای کادو
بهترین هدیه ماه تولد مرداد را در مارک گلد بیابید نماد ماه مرداد شیر است و دونستن علاقه های متولدین مرداد برای انتخاب کادو تولد مرداد بسیار مهمه. پس این فرصت را از دست ندهید.
هدیه رسمی چی بخرم؟
انتخاب هدیه رسمی برای افراد و شرکت‌ها، یک موضوع حساس است و باید با توجه به رسوم و تشریفات خاص، با دقت و دانش انتخاب شود. در این راه، افراد باید به دنبال هدایایی باشند که نشان دهنده ارزش و احترامی است که به کارمندان و همکارانشان قائل هستند
بهترین هدیه ماه تولد خرداد - هر آنچیز که در باید بدانید و بخرید
اگر به دنبال بهترین هدیه ماه تولد خرداد هستید، ما به شما پیشنهاد می‌کنیم که با دقت نیازها و سلیقه متولدین خود را بررسی کرده و به دنبال هر آنچه که در باید آن‌هاست بگردید. با در نظر گرفتن این موارد، می‌توانید از بین پیشنهادات خاصی که برای بهترین کادوی ماه تولد خرداد در دسترس دارید، یکی را انتخاب کنید و متولدین خود را با این هدیه شگفت‌انگیز به خوشی تبریک بگویید.
خودکار طلاکوب نفیس
با توجه به قدیمی بودن و ارزشمند بودن طلا، هدیه دادن یک خودکار طلاکوب به عنوان نمادی از احترام و قدردانی, یکی از گزینه های بسیار محبوب برای هدیه دادن به عزیزان است و به عنوان یک یادگاری ماندگار به یادگار می‌ماند.