مشاوره آنلاین

مقالات

کادو مردانه در باکس و بسته بندی شیک کادو مردانه در باکس و بسته بندی شیک
فهرست مطالب

کادو مردانه

هدیه گرفتن و هدیه دادن یکی از زیباترین و جذابترین بخش زندگی ما انسانها میباشد که در مناسبتها و روزهای خاص این کار را برای مهمترین افراد زندگیمان انجام می دهیم.

کادو برای روز پدر، کادو برای روز مرد، هدیه مردانه برای روز تولد و دیگر مناسبت های ویژه آقایان، خانم ها را به فکر تدارک هدیه می اندازد.

 هدیه ای که بتواند یک مرد را هیجانزده و سوپرایز کند به دقت و سلیقه نیاز دارد اما حتماً باید برای خرید یک کادو مردانه ایده، وقت و پول مناسبی داشته باشید

مارک گلد همه خرید کادو مردانه را برایتان آسان کرده ایت. بهتر است زمانی که میخواهید یک کادو مردانه مناسب تهیه کنید یک سری از فاکتورها را مدنظر قرار دهید که ما در ادامه به آنها اشاره میکنیم و شما می توانید از آنها در امر خرید کادو کمک بگیرید.

کادو مردانه در باکس و بسته بندی شیک

فاکتور هایی مثل:

  • نسبتی که با آن مرد دارید
  • سبک زندگی که فرد مقابل با آن زندگی می کند
  •  علاقه هایی که طرف مقابل تان دارد
  • سن و سال او
  •  سلیقه شخصی
  •  وسیله ای که وی احتیاج دارد
  • روحیه فرد مقابل
  • میتواند در خرید هدیه مردانه به شما کمک کند.

 

 

معیارهایی برای خرید کادو مردانه

قطعاً برای شما هم پیش آمده که در هنگام خرید یک کادو برای همسرتان و یا هر مرد دیگری دچار سردرگمی شده اید، پس بهتر است هنگامی که می خواهید یک وسیله برای مناسبت های مختلف تهیه کنید مهم ترین نیازهای فرد مقابلتان را مد نظر قرار دهید . در ویکیپدیا در زمینه هدیه در دانشنامه ویکیپدیا بیشتر بخوانید.

 

سن و سال:

 یکی از مهمترین معیار هایی که می توان به آن اشاره کرد سن و سال فرد مقابلتان می باشد مثلاً فرض کنید می خواهید برای برادر کوچکترتان هدیه تولد بخرید پس میتوانید به سمت اسباب بازی ها، بازی های کامپیوتری، کوله پشتی های مدرسه و چیزهایی که نیاز دارد بروید.

سن میتواند یک معیار مهم برای انتخاب هدیه باشد زیرا  میتواند نوع هدیه و نیاز فرد را برایتان مشخص کند یا مثلاً فرض کنید می خواهید برای همسرتان کادو برای روز مرد تهیه کنید قطعاً به پیراهن، شلوار، کفش، جوراب و چیزهای دیگر فکر خواهید کرد.

 

صمیمیت:

میزان صمیمیتی که با فرد مقابل دارید در تهیه کادو برای روز مرد یا تولد تأثیر گذار است و میتواند معیاری مهم باشد این که شما در چه حد با طرف مقابل تان احساس صمیمیت می کنید باعث میشود در انتخاب هدیه کمتر دچار سردرگمی شوید مثلاً هدیه برای نامزد با هدیه برای پسر تان کمی فرق خواهد داشت.

 

سبک زندگی:

از دیگر معیارهایی که می توان به آن اشاره کرد، روش زندگی می باشد که بهتر است در هنگام خرید کادو برای روز پدر یا کادو برای روز مرد به آن توجه کنید فرض کنید فردی که می خواهید برای او یک کادو بخرید بیشتر اهل خوشگذرانی و رفتن به طبیعت است پس می تواند یک چادر مسافرتی، زیر انداز، چاقوی همه کاره با یک فندک برای روشن کردن آتش برایش مناسبتر باشد یا فرض کنید طرف مقابل پدرتان است و سیگار میکشد پس قطعاً یک فندک بیشتر برایش کاربردی تر است.

 

کادو مردانه در باکس و بسته بندی شیک هدیه آقایان کادو به همسر مرد

شغل:

 در انتخاب کادو فعالیت های روزمره و شغلی که طرف مقابل دارد نیز تاثیر گذار خواهد بود.

بهتر است در هنگام خرید هدیه مردانه به نیازهایی که فرد دارد توجه کنید اگر به شغل و فعالیت وی توجه کنید ،باعث می شود که در هنگام خرید وسیله کمتر اذیت شوید.

 مثلاً وسیلهای را تهیه کنید که به درد فعالیت روزمره میخورد، کسی که مسافرکش باشد و راننده تاکسی است بالشتک برای گردن و کمر او می تواند یک ایده خوبی برای هدیه دادن باشد یا فردی که کارخانه دارد قطعا برایش یک تابلو طلا کوب بهترین گزینه است یا حتی یک ماگ قشنگ برای نوشیدن چای در یک روز خسته کننده  یک هدیه به یاد ماندنی میتواند باشد.

خرید یک خودکار طلا کوب برای فردی که دائماً در حال نوشتن است می تواند هیجان انگیز باشد.

پس حتما در انتخاب هدیه به شغل و فعالیت وی دقت کنید.

 

کارایی:

یکی دیگر از معیارهایی که میتوان به آن اشاره کرد کیفیت و کارایی یا کاربردی بودن آن وسیله است.

 وقتی که شما میخواهید یک خرید انجام دهید آن هم به عنوان یک کادو برای روز مرد بهتر است حتماً کارایی و کاربردی بودن آن را مد نظر قرار دهید.

 هدیه بدون استفاده برای کسی لذت بخش نیست پس زمانی که میخواهید یک وسیله خریداری کنید به کیفیت آن نیز توجه کنید تا علاوه بر کاربردی بودن از ماندگاری بالایی هم برخوردار باشد.

هنگامی که شما یک وسیله فانتزی و رمانتیک را میخرید صرفاً دارید مسئولیت هدیه خریدن را از دوش خود برمی دارید در صورتی که بهتر است وسیلهای که بابتش پول پرداخت می کنید کاربردی و باکیفیت باشد.

 

 

نیازمندی ها:

به این دقت کنید که طرف مقابلتان الان به چه چیزی احتیاج دارد و چه چیز می تواند خوشحالش کند مثلاً پسرتان دائماً در حال دیدن فیلم و سریال های خارجی می باشد، پس بهتر است یک پکیج کامل از ویدیوها و فیلم های سینمایی را برایش تهیه کنید تا برایش خوشحال کننده باشد یا مثلاً همسرتان دائما در حال نوشتن است و بیشتر به یک خودکار احتیاج دارد با دادن یک خودکار او را خوشحال تر کنید یا مثلا نامزدتان در یک اداره مشغول به فعالیت است به او یک رو میزی هدیه دهید تا آن را روی میز بگذارد و هر روز با دیدنش به یادتان باشد، می توانید برای پدرتان یک فندک و یا یک تابلو تهیه کنید تا او را به دیوار اتاق بزند و با دیدن آن لذت ببرد.

زمانی که شما به نیازهای طرف مقابل دقت می کنید باعث میشود هم زحمت خرید کردن را از روی دوشش بردارید و هم فکر کردن راجع به کادو را برای خودتان آسان تر کنید.

 

سلیقه:

قطعا می دانید سلیقه هر فرد با دیگری متفاوت است و هرکس سلیقه شخصی خودش را دارد. شما وقتی مدت زمان زیادی با یک مرد زندگی کنید، مطمئنا سلیقه وی را خواهید شناخت.

آیا آشنایی با سلیقه پدرتان دارید؟ حتما می دانید که پدرتان از چه نوع پیراهنی خوشش می آید و چه رنگهایی را دوست دارد و از چه رنگ هایی متنفر است پس زمانی که می خواهید برای او هدیه تهیه کنید به دنبال چیزی میگردید که دوستش دارد یا مثلا اطلاع دارید که پسرتان از چه چیزی خوشش نمیآید پس قطعاً برای تولد و دیگر مناسبتها آن را برایش خریداری نمیکنید.

 بهتر است زمانی که می خواهید کادو برای روز پدر یا کادو برای روز مرد را خرید کنید به سلیقه های شخصی توجه کنید تا خرید برایتان آسانتر شود.

کادو مردانه در باکس و بسته بندی شیک

روحیات:

اگر یک پسر نوجوان در خانه داشته باشید پس با روحیات یک نوجوان آشنایی دارید.

معمولاً نوجوانان در این سنین بیشتر به دنبال مد و مدرنیته هستد، پس بهتر است زمانی که میخواهید برای یک پسر نوجوان هدیه بخرید روحیاتش را در نظر بگیرید.

 یک پسران نوجوان بیشتر به دنیای مدرن احتیاج دارد خرید گوشی مدل بالا، یک لپتاپ، تبلت، یک بازی کامپیوتری آخرین مدل می تواند برایش هیجان انگیز تر باشد تا خرید یک پیراهن و یا یک تیشرت.

البته این را نیز در نظر بگیرید که توجه کردن به روحیه فرد مقابل فقط مختص نوجوانان نیست، شما وقتی که می خواهید برای همسرتان یا پدرتان و یا شخص احساسیتان خرید کنید بهتر است که به شخصیت وی بها دهید.

مثلا شما می خواهید یک کتاب برای فرد مقابل تهیه کنید این را در نظر بگیرید که فردی که پر جنب و جوش است و برای مطالعه وقتی نمیگذارد کتاب چندان برایش جالب نیست و حتی شاید برایش کاربردی نیز نباشد پس خرید کتاب برای چنین فردی یعنی بیرون ریختن پولتان.

اما همین کتاب برای یک فردی که به دنبال خواندن کتاب در هر شرایطی می باشد میتواند بهترین و مناسبترین گزینه باشد.

یادتان باشد در هنگام خرید هدیه، مناسبت آن را نیز در نظر بگیرید خرید کادو برای روز مرد، کادو برای روز پدر، هدیه برای تولد و... متفاوت هستند.

کادو مردانه در باکس و بسته بندی شیک

 

مثال هایی از کادو مردانه

در این قسمت به چند نوع هدیه مردانه اشاره می کنیم که می توانید از آن ها ایده بگیرید و برای مناسبتهای ویژه برای آقایان استفاده کنید.

 

تابلو های طلا کوب

 یکی از بهترین کارهایی که میتوانید از آن بهره بگیرید انواعی از تابلوها میباشد.

 تابلوهایی با روکش طلا و یا قاب های طلاکوب در طرح ها و انواع مختلف که در بازار و فروشگاه ها موجود می باشد.

مثلاً تابلوهای شعر طلاکوب از مولانا، حافظ و دیگر شاعران معروف، تابلوهای شعر برای دوستداران شعر و ادب قشنگ تر و جالب تر است.


برای افراد مذهبی و یا افرادی که به تابلوهایی با متون قرآنی علاقه دارند، می توانید از تابلوهای طلاکوب طرح وان یکاد و دیگر تابلو های مذهبی در طرح های مختلف و با آیه های مختلف استفاده کنید.

 قطعا تابلو هم ماندگاری بالا دارد و هم ارزش ویژهای را به همراه خود میآورد.

 شما می توانید تابلو را به دیوار بزنید و مدت طولانی از آن استفاده کنید.

 تابلویی که طلاکوب باشد ارزش مادی و معنوی بیشتری نسبت به یک تابلوی معمولی دارد.

 طرح تابلو میتواند علاوه بر جمله های مختلف، یک گل باشد قطعا می دانید که گل نماد دوستی و عشق است.

 تابلو نماد ماه تولد هر فرد میتواند یک هدیه خاص، ویژه و جذاب برای طرف مقابل تان به حساب آید.

 

 

دستبند چرم با روکش طلا

بسیاری از پسرها در سنین نوجوانی و جوانی به دنبال استفاده از دستبندهایی چرم روکش طلا و با مد روز هستند، خرید دستبند می تواند برای کسی که اهل زیورآلات است پیشنهادی مناسب باشد.

 دستبندهای چرم با روکش طلا هم از لحاظ مادی هم از لحاظ معنوی زیبایی خاص و ویژهای دارند.

 

 

خودکار طلا کوب

اگر با یک نویسنده سر و کار دارید که علاقمند به نوشتن است یا اگر میخواهید یک هدیه برای پسر دانشجو، یا فردی که مدرس است، تهیه کنید پس خرید خودکار طلاکوب میتواند گزینه بهتری باشد.

خودکار های طلا کوب از نظر زیبایی و از لحاظ ماندگاری مناسب تر هستند و می توانند یک هدیه مردانه لاکچری باشند.

 

 

 تندیس رو میزی طلا کوب

تندیس رو میزی طلا کوب یکی از ایده های جذاب و زیبا برای کادو روز مرد می باشد پس اگر به دنبال یک کادوی مردانه مناسب هستید به شما تندیس های رومیزی را پیشنهاد می کنیم، مخصوصا اگر همسرتان رئیس یک شرکت است میتواند از یک تندیس برای زیبایی میزش استفاده کند البته تندیس های طلا کوب چیز دیگری هستند زیرا از نظر ظاهری، ماندگاری و ارزش بهترین خواهند بود.

شما میتوانید کادو ها را از طریق اینترنتی و از سایت های فروشگاهی معتبر فروش کادو تهیه کنید.


مابقی مقالات

بهترین هدیه ماه تولد برای خوشحال کردن آدم های خاص
بهترین هدیه ماه تولد برای خوشحال کردن آدم های خاص یه اتفاق خوبه، مارکد گلد تو رسیدن به بهترین کادو با کلی تابلو ورق طلا گردنبد دستبند پابند مناسب برای هدیه دادن منتظر شماست.
راهنمای خرید هدیه تابلو مذهبی
در این مطلب سعی کردیم تا اطلاعات کاملی را در رابطه با تابلو مذهبی در اختیار شما قرار دهیم. این محصولات در طرح ها و سایز های مختلفی وجود دارند که هر کدام از آن‌ها می‌توانند مزیت‌های مختلفی را برای شما به همراه داشته باشند. اگر به دنبال تهیه این محصول هستید، می‌توانید به مجموعه مارک گلد مراجعه کنید که منبعی عظیم از انواع تابلوهای مذهبی است.
تابلو ایرانی ورق طلا - راهنمای خرید
تابلو ایرانی ورق طلا در طرح ها و با هر سلیقه و بودجه ای را از فروشگاه اینترنتی مارک گلد خریداری کنید و دکوراسون داخلی خود را با اصالت آریایی خود گره بزنید
بهترین هدیه ماه تولد آذر چیست؟ حتما بخوانید
خرید بهترین هدیه ماه تولد آذر در کادویی جذاب میتونه شما را به عزیزتون نزدیکتر کنه. برای همین پیشنهاد میدم قبل خرید هر کادویی حتما بهترین هدیه ماه تولد آذر رو بخونید
خودکار طلاکوب نفیس
خودکار طلاکوب یک گزینه عالی برای هدیه دادن است. هدیه دادن یک خودکار طلا به عنوان نشانه قدردانی یک سنت قدیمی است که بسیار ارزشمند و یادگاری ماندگار است
بهترین هدیه ماه تولد مهر - نکاتی که باید در مورد متولدین مهر بدانید
بهترین نماد ماه تولد مهر را طبق خصوصیات متولدین مهر ماه را در مارک گلد تهیه کنید. راهنمای ویژه ما برای خرید بهترین کادو تولد متولدین مهر را بخوانید و بعد هدیه خود را انتخاب کنید.
دستبند چرم  مارک گلد ، هدیه ای مناسب برای تمام سلیقه­ ها
با پیشرفت صنعت مد، استفاده از زیورآلات اهمیت زیادی پیدا کرده­ است، همچنین شما می­توانید یک استایل کاملا معمولی را با استفاده از اکسسوری­های خاص مثل دستبند چرم به یک تیپ و استایل کژوال و منحصربه فرد تبدیل کنید.
هدیه نفیس برای مدیران
هدیه دادن یک سنت اصیل در تمام فرهنگ ها بخصوص فرهنگ و تاریخ غنی ایران زمین است، به همین دلیل جست و جو و تهیه آن لذت بخش است.
بهترین هدیه ماه تولد شهرویر - انتخاب آسان و هوشمندانه
علاقه متولین شهرویر برای گرفتن بهترین هدیه ماه شهریور را بدانید و طبق سلیقه خودتون و هر سطح بودجه ای کادو خود را در کادو شیک ارزشمند دریافت کنید.
بهترین هدیه تولد ماه بهمن را از کجا انتخاب کنیم؟
برای بهمن ماهی عزیزتون جطور و از کجا بهترین هدیه ماه تولد بهمن را خریداری کنید. اگر قصد خرید کادو تولد و نماد ماه بهمن را دارید یا بهمن ماهی هستید این فرصت را از دست ندهید