چت واتساپ

10 پیشنهاد هدیه تبلیغاتی خاص و لوکس 10 پیشنهاد هدیه تبلیغاتی خاص و لوکس
فهرست مطالب

هدیه تبلیغاتی

هویت سازی برای صاحبان برندهای تجاری در عصر حاضر امری بسیار مهم می باشد، که اهدای هدیه تبلیغاتی خلاقانه، یکی از عناصر ضروری آن است. تبلیغات در دنیای پر سرعت و مجازی امروز، به نوعی ویترین عرضه کنندگان کالاست که می تواند مجازی یا فیزیکی باشد. کادوهای تبلیغاتی، هدایای تجاری خاصی هستند، که معجزه گرانه کسب و کارها را در بحران احیا کرده و بهبود می بخشند.

درواقع انتخاب هدایای سفارشی مناسب برای تبلیغات نام تجاری، می تواند ترسناک باشد. زیرا رقبا و هدایای تبلیغاتی شان همیشه برای رقابت حاضرند. بهترین راه برای رفع استرس، انتخاب کادو تبلیغاتی خاص برای کسب و کارتان است، که بدانید دریافت کنندگان هدیه آن ها را نگهداری و بارها استفاده می کنند.

 پیشنهاد هدیه تبلیغاتی لاکچری هدیه تبلیغاتی خاص و جدید

با انتخاب هدیه نامناسب گویی برای نام تجاری خود ماسک زده اید و مانع دیده شدن آن شده اید. اهدای هدیه ی تبلیغاتی به مثابه آن است که شما در محل کار و پیش چشم مشتریان خود یک نمایشگاه دائمی دایر کرده باشید.

 

حال تصور کنید یک هدیه تبلیغاتی ویژه و ارزنده مانند تابلو یا کریستال طلاکوب مارک گُلد را به نمایندگی از برند تجاری خود انتخاب و ارسال کرده اید. به نظر فراموش نشدنی می آید. زیرا کیفیت تبلیغ، خود گام نخست اعتمادسازی را در ذهن مشتری برمی دارد. درخشش و زیبایی و کیفیت کادوهای تبلیغاتی نام تجاری علامت طلا، کار بنر و آگهی و تراکت و تیشرت و قلم مارک دار را به طور اتوماتیک برای شما انجام خواهد داد. در زمینه هدیه تبلیغاتی در سایت ویکیپدیا نیز اطلاعاتی در زمینه تاریخچه هدیه تبلیغاتی هست.

 

در مقاله پیش رو اطلاعات ذیل را درباره هدایای تبلیغاتی و برند مارک گُلد با هم بررسی خواهیم کرد:

 1. ابزارهای تبلیغاتی

 2. کاربرد هدایای تبلیغاتی

 3. انواع هدایای تبلیغاتی مارک گُلد

 4. دلیل انتخاب مارک گُلد برای تهیه هدیه تبلیغاتی

 

ابزارهای تبلیغاتی

امروزه ابزارهای تبلیغاتی زیادی طراحی شده تا به عنوان هدیه تبلیغات سازمانی، سنتی، جدید و خاص، ارزان، خلاقانه، الکترونیکی مورد استفاده قرار گیرند. از آن جمله می توان به قلم مارک دار، فلش مموری، ماگ، تقویم و غیره اشاره کرد.

 

کاربرد هدایای تبلیغاتی

با انتخاب هدایای تبلیغاتی متفکرانه و خاص می توان چند فعالیت را به طور همزمان انجام خواهید داد.

 1. معرفی کسب وکار به هدیه گیرنده و بازاریابی برای مدت طولانی

 2.  وفادار کردن مشتری برای بازگشت دوباره

 3. نشان دادن احترام خود به گیرندگان هدیه تبلیغاتی

 4.  هویت سازی برای برند تجاری خود

 5. هدایای تبلیغاتی جدید و خاص دو برابر بیشتر از تبلیغات سنتی محرک مشتریان برای خرید بوده است. پس کاربرد و اهمیت حیاتی کادوهای تبلیغاتی برای افزایش فروش را نشان می دهد.

 

پیشنهاد هدیه تبلیغاتی لوکس هدیه تبلیغاتی خاص هدیه تبلیغاتی

 

 

 

انواع هدایای تبلیغاتی مارک گُلد:

امروزه انتخاب هدیه مناسب تبلیغی دشوار است. مارک گُلد با استفاده از علم جامعه شناسی، راه الهام بخشی را برای تبلیغ برند تجاری شما به اقشار جامعه به ارمغان آورده است.

 1. انواع تابلوی روکش طلا شامل:

 • فانتزی

 • شعر

 • ایرانی

 • مذهبی

 • ماه تولد

 • گل

 • بشقاب طلا

 • سه بعدی

 1. تندیس گل رو میزی

 2. اکسسوری طلاکوب مانند خودکار طلاکوب

 3. کریستال طلاکوب

 4. زیورآلات روکش طلا

 

پیشنهاد هدیه تبلیغاتی لوکس هدیه تبلیغاتی خاص هدیه تبلیغاتی

 

دلیل انتخاب مارک گُلد برای تهیه هدیه تبلیغاتی

برند مارک گلد با ایده ی خلاقانه ی تلفیق هنر ایرانی با فرهنگ و ادب و مذهب، شروع به تولید هدایای لوکسی با روکش طلای 24 عیار نموده است که با هر سلیقه و بودجه و مناسبتی مطابقت دارد.

هدیه تبلیغاتی در کنار لوکس و ماندگار بودنش باید چشمگیر باشد چون اساس تبلیغ است. یعنی طوری باشد، که محصول یا نامتان دیده شود. با نگاه اجمالی متوجه تفاوت چشمگیر بودن کادوهای تبلیغاتی مارک گُلد خواهید شد. ایده ای از این بهتر و هوشمندانه تر که نام تجاری خود را در قالب یک هدیه ی تبلیغاتی چشمگیر طلاکوب یا روکش طلا ارائه دهید؟ زیرا امکان سفارش و طراحی کادو تبلیغاتی خاص خود را از طریق دستان حرفه ای و هنرمند مارک گُلد در اختیار دارید.

 

کلام آخر

هدایای تبلیغاتی لوکس و خلاقانه ای که هم نمایانگر برند تجاری، زیبایی و ظرافت و تفکر هوشمندانه باشند و هم فعالانه در ذهن و ناخودآگاه مخاطب، برند تجاری را یدک کشیده و احیا کنند، کمیاب هستند. در این میان نام تجاری علامت طلا یا مارک گُلد با تلفیق تفکر تجاری و هنر اصیل ایرانی، محصولات شایسته ای را برای هر فرهنگی پدید آورده است. همان طور که می دانید محصولات هنری در گرداگرد دنیا، از قیمت بالایی برخورد بوده و در هیچ کدام هنر به اندازه ذوق باستانی ایرانی به تصویر کشیده نشده است. به همین دلیل است که متقاضیان هنر ایرانی همیشه در صحنه حاضرند.

مارک گُلد هم زمینه ی صادرات هدایای طراحی خاص خود را فراهم کرده است. شما می توانید با بررسی کادوهای تبلیغاتی ارزان و لوکس دست ساز در سایت مربوطه به وضوح تفاوت را احساس کنید. چون درخشش طلای به کار رفته در اشکال هنری حتی کوچکترین نگاه شما را به خود جلب کرده و در آخر از قیمت های متناسب آن برای هر بودجه ای به وجد خواهید آمد.