تابلو ایرانی ورق طلا - راهنمای خرید

تابلو ایرانی ورق طلا - راهنمای خرید
با توجه به فرهنگ و تاریخ غنی ایران زمین، تابلوهای ایرانی ورق طلا با طرح ها و نقوش زیبا و خاص، امروزه به عنوان یکی از اصلی ترین عناصر در دکوراسیون داخلی و هدیه دادن به عنوان یک نشانه تقدیر و قدردانی، بسیار محبوب شده اند. در فروشگاه اینترنتی مارک گلد، شما می‌توانید با بودجه و سلیقه خود، تابلوهای ایرانی ورق طلا را به سادگی خریداری کنید و دکوراسیون داخلی خود را با این اثر زیبا و اصیل تر کنید.

تابلو ایرانی ورق طلا در قاب های نفیس زینت بخش دکوراسیون داخلی شما

تابلو ایرانی یکی از اثرهای ارزشمند ایران زمین است که نام کشورمان را در جای جای دنیا زنده نگاه می دارد. تابلو آریایی علاوه بر جلوه زیبایی که به خانه ها می بخشد، دارای جذابیت بصری است و متناسب با طراحی های داخلی مدرن و کلاسیک نیز می باشد. تابلوهای ایرانی اثرهایی جذاب و ماندگار هستند که با هر سلیقه ای مطابقت می کنند و یک گزینه مناسب برای هدیه دادن به عزیزانمان و افراد خارجی برای شناساندن تاریخ کشورمان می باشد.

تابلو ورق طلا آریایی تابلو آریایی تابلو ایرانی تابلو نفیس ایرانی

 

تاریخچه تابلو ایرانی چیست؟

 

تابلو ایرانی و همچنین اثرهایی مانند تابلو پر ورق طلا، تابلو نقاشی ورق طلا و تابلو برجسته ورق طلا در کشور ایران پیشینه ای دور و دراز دارند و تقریبا به دهه چهل شمسی بازمی گردند‌. تمدن ایران را در ویکیپدیا بخوانید.

نام ایران و ایرانی همواره با هنر گره خورده است و تابلو آریایی نیز مهر تاییدی بر این موضوع است. ایرانیان از گذشته به شغل تابلوسازی و آموزش تابلو ورق طلا می پرداختند. تابلوهای قدیمی ابتدا با موادی چون چوب، پارچه، کاغذ و با خوشنویسی و طلاکوبی انجام می شد. امروز تابلو ورق طلا مدرن مطابق با جدیدترین متدها ساخته و فروخته می شود.

باوجود کشورهای صنعتی بزرگی چون آمریکا، تابلو ایرانی و تابلوسازی کشورمان توانسته است رتبه خوبی در این زمینه کسب کند و تابلو آریایی را به جهانیان بشناساند.

 

چرا تابلو آریایی بخریم؟

یکی از راه های زنده نگه داشتن هنر ایرانی و کمک به ادامه کار هنرمندان ایرانی، خرید تابلو ایرانی است. خرید تابلو سنتی ایرانی و یا مدل های تابلوهای مدرن ورق طلا یا تابلو نقاشی مدرن طلاکوب سبب می شود که هنرمندان بتوانند از این راه امرار معاش کرده و به شغل ارزشمند خود ادامه دهند و این هنر را به نسل های آینده منتقل نمایند. همچنین می توانید از کریستال ورق طلا اریایی - کریستال طلا خریداری کنید.

همچنین داشتن یک تابلو آریایی در خانه نشان دهنده عرق ملی و اصالت صاحبخانه است. خرید تابلو ایرانی ورق طلا، در کنار این که در بازار آشفته و گران طلا، قیمتی مقرون به صرفه دارد، از زیبایی ای چشم نواز نیز برخوردار است.

تابلو آریایی ورق طلا با سبک های معماری و طراحی داخلی مدرن و کلاسیک هماهنگ بوده و در نورپردازی خانه ها نیز اثر مثبتی برجای می گذارد.

خانه های لوکس و سلطنتی می توانند به بهره گیری از یک تابلو ورق طلا مدرن، سبب ایجاد فضایی جذاب و رویاگونه شوند. همچنین افرادی که خانه های مدرن و یا محیط های کوچک در اختیار دارند، می توانند با استفاده از یک تابلو آریایی، فضایی عادی را به خانه ای منحصر به فرد و تماشایی تبدیل کنند.

یکی دیگر از کاربردهای منحصر به فرد یک تابلو ایرانی و تابلو تکسچر و ورق طلا استفاده از آن ها به عنوان کادو و سوغاتی است. کادو دادن این اثر گرانبها به یک خارجی و غیرایرانی سبب انتقال تاریخ و هنر ایران به فرای مرزها می شود و منجر به آشنایی افراد بیشتری با تاریخ ایرانیان خواهد شد.

تابلو آریایی در کنار گرانبها بودن، زیبا و چشم نیز می باشد و هدیه ای منحصر به فرد به افراد مهمی چون رئیس ها و همکاران و یا به عزیزانی چون مادر و پدر و خانواده است. تابلو ورق طلا ایرانی یک انتخاب شایسته برای کادوی نوعروس و دامادها می باشد و یک گزینه مناسب برای دفترهای کار. تابلو ایرانی یک اثر جذاب است که برای انواع مکان ها و موقعیت ها مناسب و کاربردی است.

 

تابلو ورق طلا آریایی تابلو آریایی تابلو ایرانی تابلو نفیس ایرانی

 

در هنگام خرید تابلو ایرانی به چه نکاتی توجه کنیم

تابلوهای ورق طلا باید با ظرافت تمام کار شوند و همچنین اصل بودن آن ها نیز شرط بسیار مهمی است، به همین منظور خرید تابلو آریایی از یک مرکز معتبر بسیار مهم است. در اینجا به نکات اصلی ای که در خرید یک تابلو باید به آن ها توجه شود اشاره کرده ایم:

 

اصل بودن یک تابلو آریایی

تابلوهای ورق طلا بسیار زیبا و ارزشمند هستند، به همین منظور اصل بودن آن ها نیز بسیار مهم است. خرید از یک مرکز معتبر مانند مارک گلد - مرجع خرید تابلو ورق طلا سبب می شود تا خریدی مطمئن داشته باشید. همچنین یکی از نشانه های اصل بودن تابلو ایرانی ورق طلا، براق بودن و درخشندگی آن می باشد. در کنار این موارد، جذب نشدن ورق طلا به آهنربا یک نشانه اصلی در اصل بودن اثر می باشد.

 

مقاوم بودن تابلو آریایی در برابر نور آفتاب

نور خورشید یکی از عاملان از بین رفتن تابلو های سنتی و گرانبها است.‌ اگر تمایل دارید تابلوهای ارزشمند خود را سالیان سال در اختیار داشته باشید، از مرکزی معتبر خرید کنید و همچنین از مقاوم بودن آن در برابر آفتاب اطمینان حاصل نمایید.

 

اندازه مناسب یک تابلو ایرانی

انتخاب یک تابلو با اندازه ای مناسب بسیار مهم است. بهتر است پیش از خرید طراحی و معماری خانه خود را در نظر بگیرید تا بهترین انتخاب را داشته باشید. گاهی خرید تابلوهای بیش از حد بزرگ سبب می شود خانه ها کوچکتر و شلوغ تر دیده شوند. و یا خرید تابلوهای کوچک برای دیواری بزرگ و خانه های باعظمت، زیبا نخواهد بود.

 

انتخاب طرحی مناسب از یک تابلو آریایی

تابلوهای طلاکوب و تابلو ورق طلا در طرح های گوناگونی ساخته می شوند. انتخاب یک تابلو با شکلی متناسب با دکوراسیون خانه شما و مطابق با هارمونی محیط سبب می شود از نهایت زیبایی تابلوها استفاده کنید.

 

وجود نداشتن هیچ گونه حباب در حین ساخت تابلو ایرانی

رعایت جزئیات در حین ساخت تابلو ورق طلا بسیار مهم است که سبب تولید محصولی منحصر به فرد و چشم نواز می شود. وجود نداشتن حباب بر روی تابلوها از نکاتی است که در حین خرید باید به آن توجه داشته باشید.

 

هدف از خرید تابلو ایرانی

تابلوهای ارزشمند ایرانی را ممکن است برای هدف های متعددی خریداری کنید‌. کادو دادن به عزیزان، کادو به افراد رسمی و یا توریست ها و همچنین برای طراحی دکوراسیون محیط خانه و یا محل کار. در هنگام خرید توجه به هدف خرید تابلو سبب می شود تا بتوانید یک تابلو با طرحی مناسب و اندازه ای متعادل خریداری نمایید.

 

توجه به معتبر بودن فروشنده تابلوها و مرکز خرید

امروزه به علت افزایش کلاهبرداری ها و دست های فراوان در فروش تابلوهای ورق طلا سبب شده است که اجناس تقلبی بسیار افزایش پیدا کنند. به همین منظور در هنگام خرید تابلوها باید به معتبر بودن فروشنده و مرکز خرید توجه کنید و از اصل بودن کالاها اطمینان حاصل نمایید.

تابلو ورق طلا آریایی تابلو آریایی تابلو ایرانی تابلو نفیس ایرانی

 

تابلوهای ایرانی و آریایی در کنار جلوه منحصر به فردی که دارند، سبب زیبایی و جذابیت دو چندان خانه ها می شود و اصالت و ذوق هنری صاحبخانه را به رخ می کشد. پشتیبانی از هنرمندانی که این هنرهای زیبا را می سازند سبب دوام این اثرهای ارزشمند می شود.

 

برند مارک گلد، یکی از معتبرترین و محبوب ترین سایت های فروش تابلو ایرانی است که به عنوان سازنده زیورآلات ورق طلا فعالیت می کند. محصولات برند مارک گلد بسیار شناخته شده بوده و باکیفیتی بالا و قیمتی مقرون به صرفه در اختیار مشتریان قرار می گیرد. محصولات این برند دارای اصالت و کیفیتی تضمین شده می باشند و طرح هایی تاریخی و آریایی و همچنین کالاهایی مدرن و مطابق با مد روز  را نیز طراحی و تولید می کنند.