به وبسایت مارک گلد خوش آمدید.
  • محصولات
  • تابلو طلا ان الحسین مصباح الهدی و سفینه النجاه TES044
تابلو طلا ان الحسین مصباح الهدی و سفینه النجاه TES044
  • قیمت: 550000 تومان
  • زمان تحویل: 3 روز کاری
جزئیات محصول

گاهی اوقات وجود یک اثر هنری خارق العاده بروی دیوار میتواند به تنهایی برای تکمیل دکوراسیون یک اتاق کافی باشد.حضور یک تابلو با طرحی زیبامیتواند لذت آرامش وصف ناپذیری در دکوراسیون داخلی منزل یا محل کار ایجاد کند. برای ساخت این تابلو نفیس از ورقه های نازک طلا 24 عیار(پوشش داده شده روی ورق پلیمر) استفاده شده است. به همراه محصول شناسنامه اصالت کالا ارائه می شود که مشخصات کامل محصول و ضمانت های تولید کننده (یک هفته حق عودت و دوسال ضمانت بازخرید با کسر 20% از مبلغ خرید)ذکر شده است.

اسماء متبرکه و آیه های شریفه قرآنی همواره با زندگی ایرانیان مسلمان عجین بوده است ، در همین راسـتا مـا اقدام به طراحی و تولیـدتابـلو های طلاکوب با این مضامین کرده ایم. امید که این محصولات زینت بخش منازل و محل کار شما عزیزان باشد.

اين حديث شريف از وجود مقدس پيامبر اسلام (ص) با عبارت " ان الحسين مصباح الهدي و سفينه النجاه " صادر گرديده که در سمت راست عرش الهي نوشته شده است. متن حديث شامل يک لقب از ده ها لقب سيدالشهداء (ع) مي باشد و اين لقب مصباح هدايت و کشتي نجات است. يعني غير از مقام امامت آن حجت الهي در شيوه زندگي و الهام بخشي راه و رسم جهاد و شهادت نيز، آن حضرت راهنماي بشر است و در غرقاب هستي و طوفان هاي اجتماعي، کشتي نجات بخشي است که هرکسي به ولاي او چنگ زند از امواج بي ديني و ذلت نجات يافته و به ساحل عزت و کرامت مي رسد. مصباح حسيني در شب تاريک تاريخ همواره درخشان بوده و راه را نشان داده است. در صورت تمایل برای ارسال سریع تر کالا لطفا با شماره 09122626279 تماس بگیرید.

محصولات مشابه