مشاوره آنلاین
رفتن به سبد خرید

تابلو خط طلا شعر در این درگه که گَه گَه کُه کَه و کَه کُه شود ناگه مشو غره به امروزت که از فردا نه TSH065

در این درگه که گَه گَه کَه کُه و کُه کَه شود ناگه

مشو غره به امروزت که از فردا نهی آگه

بیت مفهومی بسیار زیبا در قاب چشم نواز و مزین به ورق 24 عیار تقدیم شما می کنیم . معنی این بیت زیبا: در این دنیا که گاهگاهی ، کاه ناچیزی چون کوه می شود و همچنین کوه بزرگی ناگهان مانند کاه می شود ( منظور از نظر موقعیت اجتماعی ، اقتصادی و ... آدمها ) مبادا از وضعیت کنونی خود مغرور شوی ، زیرا که از فردای خود خبر نداری .

مشخصات تابلو

در این اثر زیبا از سه قاب (2 قاب بیرونی و یک قاب داخلی) استفاده شده.سایز بیرونی 41*57 و سایز داخلی 19*37 سانتیمتر است. زمینه پشت ورق طلا پارچه جیر مشکی است و عمق تابلو حدود 6 سانتیمتر است که جلوه خاصی به کل تابلو داده است. جنس قاب پی وی سی محصول شرکت آریو است که بهترین و با کیفیت ترین پروفیل موجود در بازار می باشد. تابلو ورق طلا ققنوس را به همراه شناسنامه اصالت و با بسته بندی زیبا تقدیم شما میکنیم. تابلو ورق طلا شعر در این درگه که گَه گَه کَه کُه و کُه کَه شود ناگه مشو غره به امروزت که از فردا نهی آگه را به همراه شناسنامه اصالت و با بسته بندی زیبا تقدیم شما میکنیم. این تابلو می تواند گزینه جذابی برای مناسبت هایی مانند هدایای اداری و رسمی و یا هدیه برای عزیزانتان که اشعار مفهومی ایرانی را دوست دارند باشد.

جهت اطمینان خاطر شما عزیزان در خرید، محصول دارای شناسنامه اصالت بوده و 7 روز ضمانت بازگشت وجه دارد و اگر به هردلیلی مورد پسندتان نبود کل وجه با نهایت احترام تقدیمتون می شود.

  1. نوع تابلو: دیواری
  2. جنس قاب: ‌پی وی سی
  3. سایز: 57*41*6
  4. بسته بندی: بسته بندی زیبای لمینت طوسی
  5. دسته بندی: تابلو خط و شعر
گارانتی عودت کالا تا ۷ روز بدون هیچ قید و شرط
زمان ارسال: ارسال تا یک روز کاری دیگر
بسته بندی زیبای لمینت طوسی رایگان
package_choose
مبلغ نهایی:
تومان
نظرات
ارسال نظر