مشاوره آنلاین
رفتن به سبد خرید

گردنبند روکش طلا طرح نیلوفر GN3084

می سرایم غزلی تا بیادت نفس آینه را در هوای نفست تازه کنم یک نگاه به رخ آینه ارزانی کن وببین که تو نیلوفر من میسرایی غزلی رنگ گل از رخ زیبای تو الهام گرفت وتو نیلوفر دریاچه گلها شده ای

گردنبند با ورق طلا 24 عیار طرح نیلوفر را برای شما زیبا پسندان طراحی و تولید کرده ایم. مشخصات کلی این گردنبند زیبا: جنس قالب گردنبند ورق طلا طرح نیلوفر برنجی است که آبکاری آن با آب طلا رنگ ایتالیایی انجام شده است. قطر قالب گردنبند 3 سانتیمتر می باشد. طرح نیلوفر با ورق طلا مات و براق طراحی شده و آن را در داخل قالب برنجی قرار داده ایم. روی ورق طلا با رزین مرغوب کره ایی پوشانده شده است.(کیفیت رزین و ظرافت ریختن آن بسیار حائز اهمیت است تا بتوانیم سطحی بدون حباب و شفاف داشته باشیم) کسانی که به زیور آلاتی به جز طلا حساسیت دارند نیز می توانند با خیال راحت این محصول را استفاده کنند.چرا؟!!!

به این دلیل که پشت قالب مجدد با لایه ای از رزین پوشانده شده و قالب برنجی به هیچ وجه با سطح پوست شما در تماس نیست به همین دلیل هیچ گونه حساسیت پوستی را برایتان ایجاد نمیکند.

جنس مهره های گردنبند زیبای طرح نیلوفر سنگ تایگر آبی (چشم ببر ، چشم شاهین یا چشم عقاب) است.

از ویژگی سنگ تایگر، تقویت کننده مراکز حرکتی در بدن از جمله استخوان‌ها و مفاصل است. همچنین باعث ایجاد تمرکز کاهش استرس تقویت اراده افزایش خلاقیت و قدرت نیز می شود. طول گردنبند 50 سانتیمتر است و قفل استفاده شده در این گردنبند قفل تی می باشد که این نوع قفل به محصول زیبایی خیره کننده ای بخشیده است. این گردنبند از 2 ردیف ساخته شده که یک ردیف آن مهره با سایز 8 میلیمتر است و ردیف دیگر از زنجیر استفاده شده که جنس آن استیل و آبکاری آن با آب طلا رنگ ایتالیایی انجام شده است. وزن حدودی گردنبند 65 گرم می باشد. شما براحتی می توانید این محصول زیبا را از سایت مارک گلد خریداری کنید. گردنبند زیبا و نفیس طرح نیلوفر را در یک جعبه مقوایی مناسب هدیه قرار داده ایم و جعبه را به همراه شناسنامه اصالت کالا داخل یک بگ که ست خود جعبه است را با یک ربان زیبا پک کرده ایم تا شما یک محصول فوق العاده را به عزیزانتان هدیه دهید. در شناسنامه محصول شما می توانید نام دوستانتان را بنویسید که باعث می شود هدیه تان خاص و منحصر بفرد شود. در ضمن داخل شناسنامه قید شده اگر به هر دلیلی محصول مورد پسندتان نبود با نهایت احترام تا یک هفته پس گرفته می شود و عین مبلغ وجه پرداخت شده را تقدیمتان می کنیم.(با اطمینان از ما خرید کنید)

  1. طول گردنبند: 50 سانتیمتر
  2. قطر مدال گردنبند: 3 سانتیمتر
  3. نوع سنگ: تایگر آبی
  4. نوع قفل: تی
  5. جنس زنجیر: استیل آبکاری شده
  6. بسته بندی: بسته بندی زیورآلات
  7. دسته بندی: زیورآلات فانتزی
گارانتی عودت کالا تا ۷ روز بدون هیچ قید و شرط
زمان ارسال:
این محصول در انبار مارک گلد موجود است
زیورآلات زیر تا یک روز کاری دیگر ارسال میشود:
گردنبند

3 روز کاری دیگر
بسته بندی زیورآلات رایگان
package_choose
مبلغ نهایی:
تومان
نظرات
ارسال نظر