مشاوره آنلاین
رفتن به سبد خرید

تابلو خط طلا شعر آشوبم آرامشم تویی TSH062

من برای رسیدن به آرامش تنها به تکرار اسم تو بسنده خواهم کرد

مشخصات تابلو

تابلو شعر به ابعاد طول 57 و عرض 30 و بعد 7 سانتی متر است.این تابلو شعر خاص یکی از زیبا ترین تولیدات شرکت مارک گلد است که به صورت دیواری برای شما خاص پسندان طراحی و تولید شده است. در این تابلو از ورق طلا براق و مات استفاده شده است. این تابلو از قاب پی وی سی با عمق 7 سانتی متر تولید شده که باعث خاص بودن محصول شده است. استفاده از این سبک تابلو در منازل مدرن بسیار شیک است.

آشوبم آرامشم تویی

تنها تویی تو که می تپی به نبض این رهایی تو فارق از وفور سایه هایی باز آ که جز تو جهان من حقیقتی ندارد تو می روی که ابر غم ببارد به سمت ماندن ات راهی نمیشوی چرا آشوبم آرامشم تویی به هر ترانه ای سر میکشم تویی سحر اضافه کن به فهم آسمانم آشوبم آرامشم تویی به هر ترانه ای سر میکشم تویی بیا که بی تو من غم تو صد خزانم بگذار بگویم که از سراب این و آن بریدم من از عطش ترانه آفریدم به سمت ماندنت راهی نمی شوی چرا گاهی ستاره هدیه کن به مشت پوچ شب ها شمرده تر بگو با من حروف رفتنت تا من بگیرم از دلت همه بهانه ها را آشوبم آرامشم تویی سحر اضافه کن به فهم آسمانم آشوبم آرامشم تویی به هر ترانه ای سر میکشم تویی بیا که بی تو من غم تو صد خزانم

در فروشگاه اینترنتی مارک گلد تابلو زیبایی از شعر " آشوبم آرامشم تویی" را با پوشش طلا 24 عیار و قابی با کیفیت و شیک برای شما عزیزان تولید کرده ایم. این تابلو در بسته بندی زیبا و مناسب کادویی به شما عزیزان تقدیم میشود. جهت آرامش خاطر شما عزیزان در خرید، محصول دارای شناسنامه اصالت، 7 روز ضمانت بازگشت وجه می باشد.

  1. نوع تابلو: دیواری
  2. جنس قاب: ‌پی وی سی
  3. سایز: 30*57*7
  4. بسته بندی: بسته بندی زیبای لمینت طوسی
  5. دسته بندی: تابلو خط و شعر
گارانتی عودت کالا تا ۷ روز بدون هیچ قید و شرط
زمان ارسال: ارسال تا یک روز کاری دیگر
بسته بندی زیبای لمینت طوسی رایگان
package_choose
مبلغ نهایی:
تومان
نظرات
ارسال نظر