مشاوره آنلاین
رفتن به سبد خرید

گردنبند روکش طلا طرح آفتابگردان GN3066

گل آفتابگردون هر روز به انتظار دیدن یار

مشخصات گردنبند

طول گردنبند طرح گل آفتابگردان 50-60 سانتیمتر است و قابلیت ریگلاژ دارد.این محصول یکی از خاص ترین زیورآلات شرکت مارک گلد است که برای شما عزیزان طراحی شده و در این پلاک از ورق طلا مات و براق استفاده می شود و قطر مدال 3 سانتی متر است. این گردنبند از 2 ردیف ساخته شده که یکی با سنگ جاسپر استار و دیگری از زنجیر استیل که آبکاری طلا شده تولید شده و باعث خاص بودن محصول شده است. استفاده از این سبک گردنبندها استایل شما را بسیار خاص می کند.

گردنبند طرح آفتابگردان

تو چراغ آفتابی، گل آفتابگردان نکند به ما نتابی، گل آفتابگردان گل آفتاب ما را، لب کوه سر بریدند نکند هنوز خوابی، گل آفتابگردان؟ نه گلی فقط که نوری، نه که نور بوی باران تو صدای پای آبی، گل آفتابگردان نفس بهار دستت، من و روزگار مستت قدح پر از شرابی، گل آفتابگردان نه گلی، نه آفتابی، من و این هوای ابری نکند به ما نتابی، گل آفتابگردان؟ تو بتاب و گل بیافشان، سر آن ندارد امشب که برآید آفتابی، گل آفتابگردان

در فروشگاه اینترنتی مارک گلد گردنبند زیبایی از" آفتابگردان " را با پوشش طلا 24 عیار برای شما خاص پسندان تولید کرده ایم. این محصول در بسته بندی زیبا و مناسب کادویی به شما عزیزان تقدیم میشود. جهت آرامش خاطر شما عزیزان در خرید، محصول دارای شناسنامه اصالت، 7 روز ضمانت بازگشت وجه می باشد.

  1. طول گردنبند: 50-60 سانتیمتر قابلیت رگلاژ دارد
  2. قطر مدال: 3 سانتی متر
  3. جنس زنجیر: استیل
  4. نوع سنگ: جاسپر استار
  5. بسته بندی: بسته بندی زیورآلات
  6. دسته بندی: زیورآلات فانتزی
گارانتی عودت کالا تا ۷ روز بدون هیچ قید و شرط
زمان ارسال: 3 روز کاری دیگر
بسته بندی زیورآلات رایگان
package_choose
مبلغ نهایی:
تومان
نظرات
ارسال نظر