مشاوره آنلاین
رفتن به سبد خرید

تابلو روکش طلا بسم الله الرحمن الرحیم TES028M

هرکاری که با نام خدا آغاز نشود سرانجام ندارد

مشخصات تابلو

تابلو طرح بسم الله الرحمن الرحیم به ابعاد طول 48 و عرض 48 و بعد 7 سانتی متر است.این تابلو یکی از زیبا ترین محصولات مذهبی شرکت مارک گلد است که به صورت دیواری برای شما طراحی شده و در این تابلو از ورق طلا مات و براق استفاده شده است. این تابلو از قاب پی وی سی با عمق 7 سانتی متر تولید شده که باعث جذابیت محصول شده است. استفاده از این نوع تابلوها در فضای منزل باعث آرامش روح و روان میشود.

بسم الله گرد

جمله بسم الله الرحمن الرحیم 114 بار بر پیامبر اکرم نازل شده است، در 113 سوره به عنوان سرفصل آمده و فقط اول سوره برائت بسم الله نازل نشده اما در سوره نمل علاوه بر ابتدای سوره، در یکی از آیات نیز این جمله مبارکه آمده است که مجموعاً 114 آیه می‌شود. برای اولین بار سلمان فارسی به درخواست ایرانیان ترجمه سوره حمد و «بسم الله الرحمن الرحیم» را انجام داد که در آن ترجمه بسم الله الرحمان الرحیم به نام یزدان بخشاونده آمده و در ترجمه تفسیر طبری که مترجم آن ناشناس است، به صورت به نام خدای مهربان بخشاینده ذکر شده و تا زمان حاضر به صورت "به نام خداوند بخشنده مهربان" باقی مانده است. خواص ذکر بسم الله: 1) رفع حاجت 2) افزایش رزق و روزی 3) دفع بلا و آفت 4) گشایش در کارها 5) عزیز و محترم شدن در نزد مردم

در فروشگاه اینترنتی مارک گلد تابلو زیبایی از" بسم الله الرحمن الرحیم " را با پوشش طلا 24 عیار و قابی با کیفیت برای شما زیبا پسندان تولید کرده ایم. این تابلو در بسته بندی زیبا و مناسب کادویی به شما عزیزان تقدیم میشود. جهت آرامش خاطر شما عزیزان در خرید، محصول دارای شناسنامه اصالت، 7 روز ضمانت بازگشت وجه و 2 سال ضمانت باز خرید می باشد.

  1. نوع تابلو: دیواری
  2. جنس قاب: ‌پی وی سی
  3. سایز: 48*48*7
  4. بسته بندی: بسته بندی زیبای لمینت طوسی
  5. دسته بندی: تابلو مذهبی سه بعدی
گارانتی عودت کالا تا ۷ روز بدون هیچ قید و شرط
زمان ارسال:
این محصول در انبار مارک گلد موجود است
ارسال حداکثر تا یک روز کاری دیگر
بسته بندی زیبای لمینت طوسی رایگان
package_choose
مبلغ نهایی:
تومان
نظرات
ارسال نظر