چت واتساپ

تابلو ورق طلا نماد ماه تولد آبان سه بعدی TS3D08

گروه اصلی: ماه تولد

گروه فرعی: تابلو

گروه فرعی: آبان

متولدین ماه آبان معروف به “با آمان ها”

ماه تولد آبان Scorpio

سمبل ماه آبان حیوان عقرب است. عنصر وجودشان آب است. گل محبوبشان گل ارکیده و رازقی است. ستاره حاکم آن ها پلوتو است. فلز وجودشان آهن است. سنگ خوش یمن آن ها آکوامارین عقیق است. رنگ محبوب متولد ماه آبان قرمز تیره است. متولدین ماه آبان شخصیت ثابتی دارند. “من آرزو میکنم” شعار آن هاست .

ویژگی های متولدین ماه آبان

متولدین آبان افرادی قوی و قدرتمند، مصمّم و با اراده پولادین، ورزشکار، هوشیار، حسّاس، در ظاهر آرام ولی در باطن خروشان، پر انرژی، واقعاْ کوشا، اهل معنویّات، عاشق مسائل مرموز، هر کاری را به پایان می رساند، کنجکاو و تودار، مجری بسیار خوب، پایدار و با ثبات، محقّق، کاشف و دانشمند، فکر سایرین را می خواند، دارای روح قوی، واقعاْ امیدوار، فرمانده و سیاستمدار، مقاوم و پر تحمّل، فنا ناپذیر، عدّه کمی را وارد زندگی خود می کند، عاشق تولّد مجدّد، دارای اهداف عالی، بلند پرواز، علاقه‌مند به روانکاوی و روانشناسی، پر شور و حرارت، پدری فداکار، عاشق نصیحت کردن دیگران، دارای افکار تخیّلی و ایده آل، زیبا، موقع شناس، قابل اعتماد، متنفّر از دروغ، با وقار، منطقی، ماجراجو، عاشق اسرار حیات و جهان، با اعتماد به نفس، شجاع و دلیر، کمال گرا، اهل معنویّات و قاطع هستند.

در فروشگاه اینترنتی مارک گلد نماد ماه آبان را با پوششی از طلا 24 عیار به طور سه بعدی از ورق طلا مات و براق و قاب مرغوب و بسیار زیبا از جنس پی وی سی در ابعاد 27*27 تولید کرده ایم. این اثر در بسته بندی زیبا و مناسب کادویی به شما عزیزان تقدیم میشود. جهت آرامش خاطر شما عزیزان در خرید، محصول دارای شناسنامه اصالت، 7 روز ضمانت بازگشت وجه و 2 سال ضمانت باز خرید می باشد.

  1. نوع تابلو: دیواری
  2. نوع قاب: ‌پی وی سی
  3. سایز: 27*27*6
  4. بسته بندی: بسته بندی زیبای کادویی2
  5. دسته بندی: تابلو ماه تولد آبان
نظرات
ارسال نظر