چت واتساپ
رفتن به سبد خرید

تابلو ورق طلا نماد ماه تولد مرداد سه بعدی TS3D05

گروه اصلی: ماه تولد

گروه فرعی: تابلو

گروه فرعی: مرداد

متولدین مرداد معروف به جوان طبیعت

ماه تولد مرداد Leo

نماد ماه مرداد حیوان شیر است. عنصر وجودشان آتش است. گل آفتابگردان، گل محبوبشان است. روز یکشنبه روز مبارکشان می باشد. حیوان ماه مرداد گربه سانان اند. سنگ خوش‌یمن آنها یاقوت زرد است. رنگ محبوب متولد ماه مرداد طلایی، زرد و نارنجی است. ”من اراده می کنم” شعار آن‌هاست.

ویژگی های متولدین ماه مرداد

متولدین مرداد افرادی جسور، خونگرم و شجاع هستند که نظر همه را به خود جلب می‌کنند و شخصیتی بیانگر و برونگرا دارند. آنها افرادی با طبعی گرم، خوشرو، افرادی خوش گذران، پر محبّت، مقتدر، مؤدّب، فعّال و کوشا، با ثبات و پایدار، قوی و با اراده، اهل معنویّات، عاشق تعریف و تمجید، با جرأت و شهامت، رهبر، پر انرژی، بلند نظر، مهربان، سخاوتمند، وفادار، شجاع، دوستِ واقعی، بی ریا، مدافع و پشتیبان اطرافیان، علاقه‌مند به موسیقی، دست و دلباز، خون گرم، ظریف کار، بسیار مؤدب و مورد احترام مردم هستند.

در فروشگاه اینترنتی مارک گلد نماد ماه مرداد را با پوششی از طلا 24 عیار به طور سه بعدی از ورق طلا مات و براق و قاب مرغوب از جنس پی وی سی در ابعاد 27*27 تولید کرده ایم. این اثر در بسته بندی زیبا و مناسب کادویی به شما عزیزان تقدیم میشود. جهت آرامش خاطر شما عزیزان در خرید، محصول دارای شناسنامه اصالت، 7 روز ضمانت بازگشت وجه و 2 سال ضمانت باز خرید می باشد.

  1. نوع تابلو: دیواری
  2. نوع قاب: ‌پی وی سی
  3. سایز: 27*27*6
  4. بسته بندی: بسته بندی زیبای کادویی2
  5. دسته بندی: تابلو ماه تولد مرداد
نظرات
ارسال نظر