چت واتساپ

مارک گلد |تابلو روکش طلا ماه و فرشته

تابلو روکش طلا ماه و فرشته T3D03

خدا فرشته‌ای داشت که همیشه فکرهای تازه و عجیبی به ذهنش می‌رسید. گاهی اوقات فرشته، از خدا اجازه می‌گرفت و به زمین می‌آمد. او پیرمرد مجسمه‌سازی را می‌شناخت که مجسمه‌های گوناگون بزرگ و کوچکی می‌ساخت. فرشته مقداری خاک از ماه برداشت و به جای خاکی که پیرمرد با آن مجسمه می‌ساخت، ریخت و سپس خاک مجسمه‌سازی را به ماه برد و در جایی که خاک ماه را برداشته بود ریخت و دوباره به زمین بازگشت تا نتیجه‌ی کار را ببیند. پیرمرد مجسمه‌ای برای فرمانروای شهر ساخت. وقتی مجسمه را تمام کرد متوجه شد که مجسمه می‌درخشد.فرمانروا که بسیار حریص و طماع بود با دیدن آن مجسمه از پیرمرد خواست که مجسمه‌های بیش‌تری برای او بسازد و سپس خواست که پیرمرد مکانی را که از آن‌جا، شن‌هایش را آورده، به او نشان دهد تا از آن‌ها قصری درخشان بسازد. فرشته نیز که جان پیرمرد را در خطر می‌دید مرتبا خاک‌های ماه را به زمین آورده و خاک‌های زمین را به ماه می‌برد. اما طمع فرمانروا تمامی نداشت. به همین دلیل فرشته خجالت‌زده و شرمگین از خدا کمک خواست. همان‌ شب فرمانروا به میان خاک‌های درخشان رفت تا شادی کند، اما ناگهان باران تندی بارید و سیلا‌بی ایجاد شد و فرمانروا را با خود به دریا برد. << برگرفته از کتاب فرشته و ماه >> ما در فروشگاه مارک گلد، "تابلو طرح ماه و فرشته" را با طرحی نفیس و پوشش طلای 24 عیار، با قابی با کیفیت و ارزنده و بسته بندی زیبا طراحی و تولید کرده ایم. جهت اطمینان خاطر شما در خرید، این محصول با شناسنامه اصالت کالا، ضمانت 7 روزه بازگشت وجه و ضمانت 2 ساله ی بازخرید به شما تقدیم می گردد.

فرشته شبها با اندوه به زمین می آمد. بالای دریا پرواز میکرد و به چهره ی پر از لکه ی ماه نگاه میکرد و اشکهایش به دریا میریخت.
  1. نوع تابلو: دیواری
  2. سایز: ۶*۳۰*۳۰
  3. بسته بندی: بسته بندی زیبای کادویی
  4. دسته بندی: تابلو فانتزی سه بعدی
نظرات
ارسال نظر

مارک گلد خریدن کادو لاکچری و هدیه را براتون آسون کرده با مارک گلد شما از لیست بهترین قیمت تابلو ورق طلا یا به عبارت دیگر طلا کوب در طرح های تابلو روکش طلا مذهبی ، تابلو روکش طلا شعر فارسی ، تندیس کریستالی و زیورآلات کادویی و تابلو دکوری برای دکوراسیون داخلی منازل و ادارات هست. در دسته بندی محصولات شما قادر خواهید بود زیور آلات مردانه و زیور آلات زنانه و تابلو روکش طلا و تندیس طلا را متناسب با کادو ماه تولد شگفت انگیز و یا حتی تابلو و زیور آلات مذهبی و تابلو و زیورآلات شعر فارسی انتخاب و به راحتی خریداری کنید و با ارسال سریع در شهر تهران و ارسال رایگان برای خرید بالای 500 دریافت کنید. در مارک گلد شما می توانید طرح مورد نظر و اختصاصی خود را نیز برای تولید بفرستید و دوستان خود را شگفت زده کنید. انواع کادو تولد مردانه و کادو تولد زنانه و کادو تولد لاکچری را با مارک گلد تجربه کنید.