به وبسایت مارک گلد خوش آمدید.
نمایندگی ها
  • محصولات
  • تابلو طلاکوب شعر ور تو پنداری مرا بی تو قراری هست ، نیست TSH022
تابلو طلاکوب شعر ور تو پنداری مرا بی تو قراری هست ، نیست TSH022
  • قیمت: 290000 تومان
  • زمان تحویل: 2 روز کاری
جزئیات محصول

گاهی اوقات وجود یک اثر هنری خارق العاده بروی دیوار میتواند به تنهایی برای تکمیل دکوراسیون یک اتاق کافی باشد.حضور یک تابلو با طرحی زیبامیتواند لذت آرامش وصف ناپذیری در دکوراسیون داخلی منزل یا محل کار ایجاد کند. برای ساخت این تابلو نفیس از ورقه های نازک طلا 24 عیار(پوشش داده شده روی ورق پلیمر) استفاده شده است. شناسنامه اصالت کالا و بسته بندی زیبا ، این محصول را به هدیه ای منحصر بفرد تبدیل می کند. این محصول دارای ضمانت بازگشت تا 7 روز و بازخرید تا 2 سال می باشد که در شناسنامه آن قید شده است و شما میتوانید با اطمینان خاطر خرید کنید.

گاهی یک بیت شعر دنیایی از احساسات را به مخاطب القا می کند . تابلو های شعر یادبـودی وزین و ماندگار برای عزیزانتان می باشد.

گر تو پنداری به حسن تو نگاری هست نیست ور تو پنداری مرا بی‌تو قراری هست نیست ور تو گویی چرخ می‌گردد به کار نیک و بد چرخ را جز خدمت خاک تو کاری هست نیست سال‌ها شد که بیرون درت چون حلقه‌ایم بر در تو حلقه بودن هیچ عاری هست نیست بر در اندیشه ترسان گشته‌ایم از هر خیال خواجه را این جا خیالی هست آری هست نیست ای دل جاسوس من در پیش کیکاووس من جز صلاح الدین ز دل‌ها هوشیاری هست نیست حضرت مولانا

محصولات مشابه