چت واتساپ

هدیه برای کارمندان بانک و شرکت های بزرگ هدیه برای کارمندان بانک و شرکت های بزرگ
فهرست مطالب

هدیه برای کارمندان بانک و شرکت های بزرگ

رسم و رسوم همیشگی هدیه دادن یکی از بهترین و زیباترین رسوماتی است که در بین جوامع مختلف رواج دارد.

 انتخاب یک هدیه مناسب با سال و روز مرتبط، می تواند کارتان را کمی مشکل کند اما اگر کمی خلاقیت به خرج دهید و زمان مناسبی را برای کارتان بگذارید، می توانید یک هدیه منحصر به فرد را انتخاب کنید.

ما در این مقاله به موضوع؛ هدیه برای کارمندان بانک و شرکت های بزرگ می‌پردازیم پس اگر طرف مقابل تان یک رئیس شرکت و یا کارمند بانک است این مطلب را از دست ندهید.

 قطعا انتخاب یک هدیه برای یک مدیر کار آسانی نیست و اهمیت زیادی دارد. وقتی که شما می‌ خواهید به یک مدیر هدیه بدهید باید تمام جوانب را در نظر بگیرید، باید به این فکر کنید که آیا مدیر از آن هدیه خوشش می آید یا نه و نظرش در مورد هدیه چیست؟

معمولاً در تمامی سازمان ها و شرکت ها، رئیس ها برای ایام خاص به فکر خرید هدیه برای مدیران شرکت و کارکنان خود می افتند. برای این کار بهتر است از مدت ‌ها قبل تر برایش برنامه ریزی کرده باشید و علایق افراد را نیز در نظر بگیرید به این ترتیب می توانید بهترین هدیه را انتخاب کنید.

 یادتان باشد، یک مدیر هیچ وقت علاقه ندارد تا شرکت رقیب اش از سلایق او باخبر شود زیرا این کار را ضعف مدیریت محسوب می کنند پس هدیه ای که برای یک مدیر انتخاب می‌ کنید بهتر است یک هدیه رسمی باشد.

در اینجا ممکن است این سوال برای تان پیش آید که هدیه رسمی برای یک مدیر می تواند چه چیز باشد؟

 باید بدانید که این هدیه ها در انواع مختلفی وجود دارند که بر اساس بودجه خودتان و علایق شخصی فرد مورد نظرتان، مختلف و متفاوت هستند، در ادامه با ما همراه باشید تا درباره این هدیه ها با شما صحبت کنیم.

 

تابلو روکش طلا یا طلا کوب:

یکی از ماندگارترین هدیه هایی که می توان از آن ها نام برد تابلوها هستند.

تابلوها مدت زمان زیادی را برای طرف مقابل تان می مانند و خراب نخواهند شد، اگر جنس بهتری داشته باشند قطعاً عمر مفید و طولانی تری نیز خواهند داشت.

در اینجا شما می توانید از تابلو های روکش طلای 24 عیار استفاده کنید و به مخاطب تان هدیه دهید. این تابلوها در نقش های مختلفی وجود دارند مثلاً:

تابلوهای اختصاصی با برند خود شرکت

شعر

 اشعار مذهبی

 تابلوهای ماه تولد

 تابلوهای ایرانی

 تابلوهایی با طرح گل

 همچنین تابلوهایی با طرح های سه بعدی و بشقاب هایی که ابکاری طلا هستند، می‌توانند هدیه های مناسبی برای تان باشند. شما می‌توانید این تابلوها را بر اساس سلیقه شخصی طرف مقابل تان خریداری کنید.

 

زیورآلات:

اگر کسی که می خواهید به آن هدیه بدهید یک خانم است پس بهتر است از خرید زیورآلات برای آن غافل نشوید.

شاید به این فکر کنید که زیورآلات نمی‌تواند در شأن یک مدیر و یا کارمند یک شرکت باشد اما کاملاً در اشتباهید زیرا خانم ها در هر سمت و در هر موقعیتی که باشند از زیورآلات استقبال خواهند کرد.

زیورالاتی که مربوط به ماه تولد باشد مانند: دستبند های ماه تولد, گوشواره ها, انگشتر و گردنبند های ماه تولد می تواند گزینه خوبی برای تان باشد همچنین دستبند های چرمی و آبکاری طلا نیز می تواند جالب انگیز و زیبا باشد فقط در حین خرید دقت کنید که سلیقه وی چه چیزی است.

طرح های اسلیمی و طرح های فانتزی که بر روی زیور آلات شکل داده شده‌اند در انتخاب شما می‌تواند تاثیرگذار باشد.

 

رومیزی:

با دیدن کلمه رومیزی قطعاً به یاد پارچه های گلدار افتاده اید که بر روی میزهای ناهار خوری پهن می‌کردند اما کاملاً در اشتباهید منظور از رومیزی، تندیس‌های طلای 24 عیاردر شکل های مختلفی است که شما می توانید برای خرید هدیه از آن ها بهره بگیرید.

 این تندیس ها طوری هستند که شما می توانید برای آقایان و خانم ها از آن ها استفاده کنید؛ قطعاً یک مدیر و یا کارمند بانک به یکی از تندیس های طلای 24 عیار برای روی میز کارش احتیاج دارد پس چه بهتر که این تندیس را شما به او هدیه دهید.

 

اکسسوری:

اکسسوری ها فقط نمی‌توانند، زنانه باشند. شما در بین اکسسوری ها می توانید چیزهای مردانه و شیکی را پیدا کنید.

فلش مموری

 خودکار

جاکلیدی ها

همه این وسایل می تواند ترکیبات زیبایی را برای هدیه دادن برای تان ایجاد کند.

 هر مدیر و یا کارمند بانک و یا کارمند های یک شرکت بزرگ قطعاً به فلش مموری احتیاج پیدا می‌کنند و این می‌تواند یک گزینه مناسب برای شان باشد.

 خودکار؛ قطعاً هر مدیر، هر کارمند و یا فردی که در حال خدمت می باشد برای نوشتن به خودکار احتیاج دارد و خودکار را نیز می توانید در بین گزینه های تان برای خرید هدیه قرار دهید.

جا کلیدی نیز چیزی پر کاربرد و به صرفه خواهد بود.

 

کریستال طلا کوب:

اگر به دنبال یک هدیه خاص و ویژه هستید، می توانید به سراغ کریستال های طلاکوب بروید.

 این کریستال ها می توانند کریستال های ماه تولد باشند یا طراحی های مذهبی داشته باشند و یا اینکه در طرح ها و نقش های ایرانی وجود داشته باشند که انتخاب هر کدام از آن ها بستگی به سلیقه فرد دلخواه تان دارد.

خرید هدیه برای کارمندان بانک و شرکت های بزرگ

قطعاً خرید یک هدیه برای تان دغدغه‌ های زیادی را ایجاد می ‌کند.

 قیمت

 جنس

 کیفیت آن

و نوع کادویی که می خواهید انتخاب کنید، همه اینها برای تان درد سر ساز خواهد شد.

بهتر است در ابتدا یک فروشگاه معتبر را پیدا کنید که بتوانید از آن به صورت حضوری و یا آنلاین خرید کنید. اگر حضوری خرید می کنید که چه بهتر! اما اگر می خواهید به صورت آنلاین خرید کنید حتماً جستجو کنید و تحقیقات لازم را انجام دهید تا بتوانید یکی از بهترین فروشگاه ها را انتخاب کرده و اقدام به خرید کنید.

ما در اینجا یکی از فروشگاه های معتبر و دارای سابقه به نام« مارک گلد» را به شما پیشنهاد می کنیم.

 در ادامه می خواهیم به وسایلی که می توانید برای هدیه روز کارمند و یا هر مناسبت دیگری که برای کارمندان و شرکت های بزرگ است، بپردازیم.

هدیه ای هوشمند:

امروزه شاهد پیشرفته شدن تکنولوژی و افزایش مدرنیته هستیم بنابراین بشر نیز به این سمت روی آورده است.

 شما می توانید برای هدیه دادن از وسایل هوشمند استفاده کنید مثلا:ً پاور بانک ها

قطعا شارژ گوشی و تمام شدن آن دغدغه همه افراد جامعه است و کسی نیست که از این مشکل در امان باشد.

 پاور بانک می توانید برای هدیه دادن به یک کارمند بانک و یا شرکت ‌های بزرگ گزینه مناسبی باشد.

پاور بانک ها قابل حمل هستند و شما می توانید آن را با خود به همه جا ببرید پس یک هدیه کاملاً کاربردی و به جا خواهد بود.

چند نکته برای خرید پاور بانک:

در زیر به چند نکته برای خرید پاور بانک اشاره خواهیم کرد، لطفاً با ما همراه باشید.

در هنگام خرید یک پاور بانک حتماً به سبکی و سنگینی آن دقت کنید زیرا این نکته بسیار حائز اهمیت است.

 نکته دیگری که باید در هنگام خرید یک پاور بانک به آن توجه کنید ظرفیت باتری آن می باشد، هر چقدر که ظرفیت باتری بالاتر رود ارزش آن بیشتر خواهد شد.

 تعداد خروجی های پاور بانک از دیگر نکته‌هایی است که حتماً باید به آن توجه شود. هرچه تعداد خروجی ها بیشتر شود کارایی پاور بانک نیز بالاتر می رود.

 پاور بانک ها باید برندهای شناخته شده باشند، بهتر است از برند آن غافل نشوید.

 اگر از پاور بانک به عنوان هدیه به یک کارمند بانک و یا شرکت های بزرگ استفاده می کنید پس بهتر است از یک شکل و رنگ رسمی برخوردار باشد.

 

هدیه برای کارمندان بانک

معمولاً رئسای بانک ها در مناسبت های مختلف مانند: تولد، اعیاد و برای هدیه روز کارمند به فکر گرفتن هدیه برای کارمندان خود هستند.

 اگر بخواهید به عنوان یک رئیس بانک برای کارمندان خود هدیه تهیه کنید باید از قبل برای کارتان برنامه ریزی داشته باشید و هدیه مد نظرتان را انتخاب کنید زیرا انتخاب کردن هدیه کاری سخت و کمی دشوار خواهد بود.

 هدیه‌ای که می‌توانید برای کارمندان استفاده کنید شامل موارد زیر خواهد بود که در ادامه به آن ها می پردازیم.

 

کتاب:

من یار خوش زبانم

 دانا و خوش بیانم

 گویم سخن فراوان

 من یار مهربانم

 حتما می دونید که منظور از یار مهربان همان کتاب است. کتاب یکی از بهترین هدیه هایی است که می توانید به کارمندان خود هدیه دهید. برای انتخاب یک کتاب، که مناسب مدیر و کارمند باشد بهتر است به موضوع کتاب و علاقه وی توجه داشته باشید.

 

ماگ:

یک کارمند بانک قطعاً به یک ماگ برای خوردن یک قهوه داغ در یک روز خسته کننده نیاز دارد پس خرید یک ماگ می تواند انتخاب مناسب و کاربردی باشد.

 

بازی های فکری:

همیشه با آوردن اسم بازی در هر جایی به یاد بازی های کودکان افتاده ایم اما این بار قضیه فرق می‌کند، بازی های فکری، بازی هایی هستند که به درد بزرگسالان نیز می خورد و می تواند یک ایده جالب برای هدیه دادن باشد.

 

جعبه شکلات:

هر فرد در هر سنی عاشق شکلات است و خرید یک جعبه پر از شکلات های رنگی با طعم های مختلف می‌تواند جالب برانگیز باشد و یک هدیه خوشمزه برای تان ایجاد کند.

 

درخت بونسای:

حتماً نامش را شنیده ای؛ گیاهی به کوچکی یک بوته و به زیبایی یک درخت.

 بونسای یک گیاه زیبا و شبیه یک درخت کوچک است. کوچک، اما پر ابهت؛ می تواند یک هدیه قشنگ و زیبا و در عین حال دلنشین باشد, از این گزینه نیز غافل نشوید.

 

کارت هدیه:

کارت هدیه می ‌تواند یک هدیه مناسب برای روز کارمند و دیگر مناسبت ها برای کارمندان و مدیران یک شرکت و بانک ها باشد که می توانید از آن ها استفاده کنید.