مشاوره آنلاین
رفتن به سبد خرید

تابلو خط روکش طلا شعر آسوده خاطرم که تو در خاطر منی TSH058

در کنار تو دلم آسوده خاطر میشود

مشخصات تابلو

تابلو شعر به ابعاد طول 30 و عرض 30 و بعد 5 سانتی متر است.این تابلو به دلیل طراحی منحصر بفرد یکی از خاص ترین اشعار شرکت مارک گلد است که به صورت دیواری برای شما زیبا پسندان طراحی شده است. در این تابلو از ورق طلا براق و مات استفاده شده است. این تابلو از قابی پی وی سی با عمق 5 سانتی متر تولید شده که باعث سادگی و جذابی این محصول شده است. استفاده از این سبک تابلو در منازل بسیار زیبا هستند.

آسوده خاطرم که تو در خاطر منی

آسوده خاطرم که تو در خاطر منی گر تاج می‌فرستی و گر تیغ می‌زنی ای چشم عقل خیره در اوصاف روی تو چون مرغ شب که هیچ نبیند به روشنی شهری به تیغ غمزه خونخوار و لعل لب مجروح می‌کنی و نمک می‌پراکنی ما خوشه چین خرمن اصحاب دولتیم باری نگه کن ای که خداوند خرمنی گیرم که برکنی دل سنگین ز مهر من مهر از دلم چگونه توانی که برکنی حکم آن توست اگر بکشی بی‌گنه ولیک عهد وفای دوست نشاید که بشکنی این عشق را زوال نباشد به حکم آنک ما پاک دیده‌ایم و تو پاکیزه دامنی از من گمان مبر که بیاید خلاف دوست ور متفق شوند جهانی به دشمنی خواهی که دل به کس ندهی دیده‌ها بدوز پیکان چرخ را سپری باشد آهنی با مدعی بگوی که ما خود شکسته‌ایم محتاج نیست پنجه که با ما درافکنی سعدی چو سروری نتوان کرد لازم است با سخت بازوان به ضرورت فروتنی

در فروشگاه اینترنتی مارک گلد تابلو زیبایی از دیوان اشعار "سعدی" را با پوشش طلا 24 عیار و قابی ساده و مرغوب برای شما زیبا پسندان تولید کرده ایم. این تابلو در بسته بندی زیبا و مناسب کادویی به شما عزیزان تقدیم میشود. جهت آرامش خاطر شما عزیزان در خرید، محصول دارای شناسنامه اصالت، 7 روز ضمانت بازگشت وجه می باشد.

  1. نوع تابلو: دیواری
  2. جنس قاب: ‌پی وی سی
  3. سایز: 30*30*5
  4. بسته بندی: بسته بندی زیبای لمینت زرشکی
  5. دسته بندی: تابلو خط و شعر عاشقانه
گارانتی عودت کالا تا ۷ روز بدون هیچ قید و شرط
دو سال گارانتی عودت محصول با کسر ۲۰ درصد
زمان ارسال:
این محصول در انبار مارک گلد موجود است
ارسال حداکثر تا یک روز کاری دیگر
بسته بندی زیبای لمینت زرشکی رایگان
package_choose
مبلغ نهایی:
تومان
نظرات
ارسال نظر