چت واتساپ

تابلو روکش طلا مینیمال تاینی 2 TF070

گروه اصلی: فانتزی

گروه فرعی: تابلو

مینیمال به معنای هرچه کم تر بهتر

مشخصات تابلو

تابلوی چهره مینیمال یک تابلو با ابعاد کوچک که دارای طول 20 و عرض 15 و بعد 4 سانتی متر است.این تابلو زیبا یکی از بهترین محصولات شرکت مارک گلد است که به صورت دیواری و رومیزی برای شما خاص پسندان طراحی شده و در این تابلو از ورق طلا مات استفاده شده است. تابلوی مینیمال از قاب پی وی سی با عمق 4 سانتی متر تولید شده که جلوه ای خاص و در عین حال ساده به تابلو بخشیده است. استفاده از این تابلو در چیدمان منزل شما فضا را بسیار خاص و شیک میکند.

چهره مینیمال

مینیمال به معنای سادگی زیبایی شناسی مینیمالیستی طرز فکری است به معنای ” هرچه کم تر بهتر ” و این همان سبک زندگی و استایل دکوراسیون مینیمالیست است. در واقع سبک مینیمالیستی یک نوع حالت انتزاعی از استایل ایجاد می‌ کند که شبیه به اثر های هنری جلوه خواهد کرد.در این سبک معمولا از رنگ های خنثی و فضا های تمیز با کمترین عوامل حواس پرتی استفاده می شود، هنگامی که زیبایی شناسی مینیمالیستی را تجربه می کنید، احساس می کنید که در هوای تازه نفس می کشید و فضای پر از آرامش را تجربه می‌ کنید.

در فروشگاه اینترنتی مارک گلد تابلو زیبای "مینیمال "را با پوشش طلا 24 عیار و قابی درجه یک برای شما زیبا پسندان تولید کرده ایم. این تابلو در بسته بندی زیبا و مناسب کادویی به شما عزیزان تقدیم میشود. جهت آرامش خاطر شما عزیزان در خرید، محصول دارای شناسنامه اصالت، 7 روز ضمانت بازگشت وجه و 2 سال ضمانت باز خرید می باشد.

  1. نوع تابلو: دیواری و رومیزی
  2. جنس قاب: ‌پی وی سی
  3. سایز: 15*20*4
  4. بسته بندی: بسته بندی زیبای کادویی
  5. دسته بندی: تابلو فانتزی
نظرات
ارسال نظر