مشاوره آنلاین
رفتن به سبد خرید

تابلو روکش طلا ققنوس سه بعدی TF067

من به راز ققنوس ایمان دارم و به پیوند ِ دو روح چه هراسم باشد گر ز این شعله ی آخر دو سه شمعی خیزد ؟

مشخصات تابلو

تابلوی ققنوس سه بعدی مارک گلد یک تابلوی سایز متوسط است که دارای طول 50 و عرض 40 سانت و بعد 10 سانت است. این تابلو که یکی از زیباترین تابلوهای تولیدی شرکت مارک گلد است از چند قطعه بزرگ ورق طلا درست شده است که به صورتی چیدمان شده است که شکل سه بعدی گرفته است. تابلوی ققنوس تشکیل شده است از ترکیب چهار قاب پی وی سی که باعث تولید بعد ده سانتی شده است که باعث زیبایی مسحور کننده ای گرفته است.

ققنوس

قُقنوس پرندهٔ مقدس افسانه‌ا‌ی‌ است که در اساطیر ایران، اساطیر یونان، اساطیر مصر، و اساطیر چین از آن نام برده شده. گفته می‌شود که وی مرغی نادر و تنهاست و جفت و زایشی ندارد. اما هر هزار سال یک بار، بر توده‌ای بزرگ از هیزم بال می‌گشاید و آواز می‌خواند و چون از آواز خویش به وجد و اشتیاق آمد، به منقار خویش آتشی می‌افروزد و با سوختن در آتش از خاکستر آن ققنوسی دیگر متولد می‌شود. در بسیاری فرهنگ ها ققنوس را رمز جاودانگی، فداکاری و عمر دگربار تلقی میکنند. اما برخی فرهنگ‌ها ویژگی‌های دیگری هم به او نسبت داده‌اند. از جمله در مورد او گفته شده: اشک ققنوس زخم را درمان می‌کند، ققنوس صدای دل‌نشینی دارد، موسیقی از آوای او پدید آمده‌است. گرچه ققنوس در اساطیر ملل آسیایی همچون چین و ایران جایگاه ویژه‌ای دارد، امّا برخی معتقدند که اسطورهٔ ققنوس از مصر باستان برخاسته، به یونان و روم رفته، و هم‌سو با باورهای مسیحیت شاخ و برگ بیشتری یافته‌است. علامه دهخدا در توصیف ققنوس نوشته‌است: گویند ققنوس هزار سال عمر کند و چون هزار سال بگذرد و عمرش به آخر آید، هیزم بسیار جمع سازد و بر بالای آن نشیند و سرودن آغاز کند و مست گردد و بال برهم زند چنان‌که آتشی از بال او بجهد و در هیزم افتد و خود با هیزم بسوزد و از خاکسترش بیضه ای پدید آید و او را جفت نمی‌باشد و موسیقی را از آواز او دریافته‌اند.

در فروشگاه اینترنتی مارک گلد تابلو زیبایی از طرح " ققنوس" را با پوششی از طلا 24 عیار مات و براق و قابی چشم نواز برای شما خاص پسندان تولید کرده ایم. این اثر در بسته بندی زیبا و مناسب کادویی به شما عزیزان تقدیم میشود. جهت آرامش خاطر شما عزیزان در خرید، محصول دارای شناسنامه اصالت، 7 روز ضمانت بازگشت وجه و 2 سال ضمانت باز خرید می باشد.

  1. نوع تابلو: دیواری
  2. جنس قاب: ‌پی وی سی
  3. سایز: 50*40*10
  4. بسته بندی: بسته بندی زیبای لمینت طوسی
  5. دسته بندی: تابلو فانتزی سه بعدی
گارانتی عودت کالا تا ۷ روز بدون هیچ قید و شرط
دو سال گارانتی عودت محصول با کسر ۲۰ درصد
زمان ارسال:
این محصول در انبار مارک گلد موجود است
ارسال حداکثر تا یک روز کاری دیگر
بسته بندی زیبای لمینت طوسی رایگان
package_choose
مبلغ نهایی:
تومان
محصولات مشابه
نظرات
ارسال نظر