چت واتساپ
رفتن به سبد خرید

تابلو روکش طلا نام خدا TF064

گروه اصلی: مذهبی

گروه فرعی: تابلو

زندگی تنها زمانی به سختی اش می ارزد اگر خدا در انتهای هر قصه ایستاده باشد

مشخصات تابلو

تابلوی نام خدا یک تابلو با ابعاد کوچک که دارای طول 20 و عرض 20 و بعد 6 سانتی متر است.این تابلو زیبا یکی از زیباترین محصولات شرکت مارک گلد است که به صورت دیواری و رومیزی برای شما زیبا پسندان طراحی شده و در این تابلو از ورق طلا مات استفاده شده است.

خدا

افلاطون را گفتند: چرا هرگز غمگین نمیشوی؟ گفت دل بر آنچه نمی ماند، نمی بندم فردا یک راز است، نگرانش نباش دیروز یک خاطره بود، حسرتش را نخور و امروز یک هدیه است ، قدرش را بدان و از تک تک لحظه هایت لذت ببر از فشار زندگی نترسید به یاد داشته باشید که فشار توده زغال سنگ را به الماس تبدیل میکنه نگران فردایت نباش خدای دیروز و امروز خداى فردا هم هست ما اولین بار است که بندگی میکنیم ولى او قرنهاست که خدایى میکند پس به خدایى او اعتماد کن و فردا و فرداها را به او بسپار

در فروشگاه اینترنتی مارک گلد تابلوی بسیار زیبای نام خدا را با پوشش طلا 24 عیار و قابی با کیفیت برای شما خاص پسندان تولید کرده ایم. این تابلو در بسته بندی زیبا و مناسب کادویی به شما عزیزان تقدیم میشود. جهت آرامش خاطر شما عزیزان در خرید، محصول دارای شناسنامه اصالت، 7 روز ضمانت بازگشت وجه و 2 سال ضمانت باز خرید می باشد.

  1. نوع تابلو: دیواری و رومیزی
  2. نوع قاب: ‌پی وی سی
  3. سایز: ۶*۲۰*۲۰
  4. بسته بندی: بسته بندی زیبای کادویی
  5. دسته بندی: تابلو مذهبی
نظرات
  • ستاره آزاد

ارسال نظر