چت واتساپ

دستبند چرم روکش طلا سری ونوس ماه شهریور GLBM06

گروه اصلی: دستبند چرم

گروه فرعی: زیورآلات

دستبند چرم روکش طلا ماه تولد شهریور سری ونوس محصولی فوق العاده از شرکت مارک گلد که طرح این محصول از ورق طلا 24 عیار تولید شده است، قالب استیل با آبکاری طلای 24 عیار، چرم کروکدیل بسیار با کیفیت، بسته بندی بسیار جذاب کادویی از جمله خاصیتهای این دستبند زیبا برای هدیه دادن است.

دستبند چرم روکش طلا ماه تولد شهریور سری ونوس محصولی فوق العاده از شرکت مارک گلد که طرح این محصول از ورق طلا 24 عیار تولید شده است. قالب این دستبند قالب استیل با قطر 2 سانتی متری که با طلا 24 عیار آبکاری شده است که با این کار رنگ قالب بسیار با دوام شده است.پلاک این دستبند که از ورق طلا 24 عیار با طرح ماه تولد شهریور ساخته شده جهت محافظت بیشتر با رزین پر شده است و در برابر هرگونه آسیبی کاملا مقاوم است. دستبند چرم این محصول از چرم گاوی درجه یک با طرح کروکودیل و قفل ساعتی بسیار مرغوب که زیبایی منحصر به فردی به این محصول داده تولید شده است. طول این دستبند چرم بین 16 تا 19 سانتی متر با قابلیت ریگلاژ است که باعث میشود هرشخصی با هر نوع سایز دور مچی از آن استفاده کند. استفاده از رنگ مشکی باعث می شود که این دستبند زیبا هم توسط زنان و هم توسط مردان خاص پسند استفده شود.

طالع بینی متولدین شهریور

متولدین شهریور افرادی باهوش ،شاد ،خوش تیپ ،شوخ طبع ،اهل سازش ،کوشا ،منظم ،کمال گرا ،فرشته خو ،سرمایه دار ،عاشق سلامت خود ،پر انرژی ،وفادار ،نکته سنج ،خود کفا و اهل بخشش و همدردی هستند.

این محصول در بسته بندی زیبا و مناسب کادویی به شما عزیزان تقدیم میشود جهت آرامش خاطر شما عزیزان در خرید، محصول دارای شناسنامه اصالت، 7 روز ضمانت بازگشت وجه می باشد.

  1. طول دستبند: 16-19 سانتیمتر قابلیت ریگلاژ دارد
  2. قطر مدال: 2 سانتی متر
  3. رنگ چرم: مشکی
  4. نوع چرم: گاوی درجه یک
  5. طرح چرم: کروکودیل
  6. نوع قفل: ساعتی
  7. جنس قفل: استیل با آبکاری درجه یک
  8. بسته بندی: بسته بندی زیورآلات
  9. دسته بندی: زیورآلات دستبند چرم
نظرات
ارسال نظر