به وبسایت مارک گلد خوش آمدید.
  • محصولات
  • تابلو طلاکوب تو مرا جان و جهانی چه کنم جان و جهان را تو مرا گنج روانی چه کنم سود زیان را TSH04
تابلو طلاکوب تو مرا جان و جهانی چه کنم جان و جهان را تو مرا گنج روانی چه کنم سود زیان را TSH04
  • قیمت: 418000 تومان
  • زمان تحویل: 3 روز کاری
جزئیات محصول

گاهی اوقات وجود یک اثر هنری خارق العاده بروی دیوار میتواند به تنهایی برای تکمیل دکوراسیون یک اتاق کافی باشد.حضور یک تابلو با طرحی زیبامیتواند لذت آرامش وصف ناپذیری در دکوراسیون داخلی منزل یا محل کار ایجاد کند. برای ساخت این تابلو نفیس از ورقه های نازک طلا 24 عیار(پوشش داده شده روی ورق پلیمر) استفاده شده است. به همراه محصول شناسنامه اصالت کالا ارائه می شود که مشخصات کامل محصول و ضمانت های تولید کننده (یک هفته حق عودت و دوسال ضمانت بازخرید با کسر 20% از مبلغ خرید)ذکر شده است.

گاهی یک بیت شعر دنیایی از احساسات را به مخاطب القا می کند . تابلو های شعر یادبـودی وزین و ماندگار برای عزیزانتان می باشد.

این بیت بخشی از غزلیات مولوی می باشد. جلال‌الدین محمد بلخی معروف به مولانا، مولوی ازمشهورترین شاعران ایرانی پارسی‌گوی است.مولوی زادهٔ بلخ خوارزمشاهیان (خراسان در ایران بزرگ،افغانستان کنونی) بود و در زمان تصنیف آثارش (همچون مثنوی) در قونیه در دیار روم می‌زیست. با آنکه آثار مولوی برای عموم جهانیان است ولی پارسی‌زبانان بهرهٔ خود را از او بیشتر می‌دانند، چرا که حدود شصت تا هفتاد هزار بیت او فارسی است و خطبه‌ها و نامه‌ها و تقریرات او نیز به فارسی می‌باشد؛ و تنها حدود هزار بیت عربیو کمتر از پنجاه بیت به زبان‌های یونانی/ترکی شعر دارد. در صورت تمایل برای ارسال سریع تر کالا لطفا با شماره 09122626279 تماس بگیرید.

محصولات مشابه